تصادفی یکماه اخیر

پژوهی – الهه

الهه پژوهی

متولد ۱۳۵۷  از مشهد

بازیگر تئاتر ، تلویزیون، رادیو ، مجری و دوبله

دوره بازیگری مقدماتی را از سال ۷۸ در آموزشگاه آزاد سینمایی موج نو زیر نظر آتنه فقیه نصیری و رضا جوان با اخذ مدرک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به پایان رسانده است.

در سال ۷۹ بازیگری تخصصی را زیر نظر استاد رضا صابری ، رضا کمال علوی ، هاله جلالی و همچنین در سال ۸۶ دوره گویندگی و مجری گری را در آموزشگاه سروش وابسته به صدا و سیمای خراسان رضوی را با اخذ مدرک از وزارت فرهنگ

و ارشاد اسلامی را نیز به پایان رسانیده ، از سال۸۵ در سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی به عنوان بازیگر نمایش های رادیویی در استدیو ثامن زیر نظر استاد رضا رضاپور نیز فعالیت دارد.

او از سال۷۹ در بیش از ۵۰ سریال و نمایش های شاخص جشنواره ایفای نقش کرده ازجمله فعالیت های او بازی در نمایش بازی نامهه باستان به کارگردانی رضا صابری ، در سال۸۱ و ۸۲ ، بازی در نمایش دنومان  به کارگردانی کیوان صباغ در سال۸۳ ، بازیگری در نمایش طلعت به کارگردانی رضا جوان در سال ۸۰ زیر نور افکن به کارگردانی محمد الهی سال ۸۴ – در نمایش سر زمین سفلی به کارگردانی کمال غراب سال ۸۶ – در زنان نوغان سال ۸۶ به کارگردانی رضا حسینی ، در نمایش مردان به خانه باز می گردند سال ۸۶ به کارگردانی عبدلله برجسته ، در نمایش حیات خلوت به کارگردانی رضا حسینی سال ۹۰ – در نمایش در آغوش آفتاب به کارگردانی محمد ملتجی سال ۹۰ – در نمایش راه نور به کارگردانی فرشید تمری سال ۹۰ – در نمایش شب هزار و یکم به کار گردانی سوش طاهری سال۸۸ – در نمایش سنگ بست به کارگردانی محمدمهدی خاتمی سال ۹۲ – در نمایشنامه سوگنامه رستم و سهراب سال۹۳ به کارگردانی فرشید تمری  ، و ……

همچنین  از سال ۸۵ در ویدئو رسانه پارسیان که تنها ویدئو رسانه غیر تهرانی در کشور است به عنوان صدا پیشه و دوبلور فعالیت دارد ، او در سریال پرستار مکفی ف در فیلم چهره حقیقت ، در فیلم عزیز دل ، فیلم سر زمین خاکی ، فیلم پسر خوب ، فیلم ربایندگان  و ….. انیمیشن های مختلف از جمله مجموعه گاندام ها ، مانی خوشدست ، مجموعه باشگاه میکی موس ، فضانوردان کوچک ، ۳پهلوان و ملکه شاماخان ، تام و جری و جادوگر شهر اوز ، سرزمین دایناسورها ، مسافرین دره تمشک ، گربه کلاه به سر و ….. به جای نقش های اصلی  داستان صدای خود را به ثبت رسانیده است.

 شایان ذکر است او از سال ۸۰ در بیش از ۲۰ جشنواره مختلف با دریافت لوح تقدیر ، بازیگری برگزیده ، لوح یادبود  ، دیپلم افتخار افتخاراتی را کسب کرده است.

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

  1. هنرمند پر احساس و محبوب سرکار خانم الهه پژوهی ، هنر را باعشق و در نهایت دشواریهای محیطی و موقعیتی به بهترین وجه فرا گرفته ، و همواره با بهترین احساس و توانمندی هنری ، داشته هایش را به مخاطبان و هنردوستان ارائه مینماید ، آینده نزدیک ایشان در عرصه هنر نمایش و دوبله از مدرسان موفق خواهند بود موفقیت بیش از پیش این هنرمند متواضع و تلاشگر و متعهد را از خدای بزرگ مسئلت دارم .

  2. سلام خسته نباشید….خیلی ببخشید خانم الهه پژوهی در مشهد زندگی میکنند یا تهران؟؟؟

  3. خوشحالم که در یکی از آثار اشاره شده با ایشان هم بازی بودم و از محضرشان استفاده کردم.
    برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی