تصادفی یکماه اخیر

«مشهدتئاتر» به عنوان الگوی مناسب تئاتر در استان‌های کشور معرفی شد

مشهدتئاتر

مشهدتئاتر– «مشهدتئاتر» به عنوان یک سایت تبلیغاتی و تخصصی، الگوی مناسب تئاتر در استان های کشور اعلام شد.

مدیر امور مالی و اداری مرکز هنرهای نمایشی در  گفتگو با سایت «ایران تئاتر» سایت اختصاصی و تخصصی «مشهدتئاتر» به عنوان یکی از الگوهای  بسیار تاثیرگذار در تئاتر استان های کشور را یکی از مباحث مهم همایش سراسری دست اندرکاران هنر نمایش استان‌های کشور در اردبیل اعلام کرد.

بنابراین گزارش مهدی شفیعی با اشاره به مباحثی که در سلسه نشست‌های این همایش مورد بررسی قرار گرفته‌اند، گفت: «بررسی و تحلیل آمار اجراهای عمومی، بیمه تکمیلی هنرمندان و معرفی الگوهای موفق استان‌ها مانند سایت تبلیغاتی مشهد تئاتر، انتخاب شوراهای نظارت و …. از موضوعاتی بود که مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و معاونان هنری به بحث گذاشتند و مواردی را به صورت پیش نویس ارائه نمودند تا ضمن بررسی‌های کارشناسانه و تکمیل آن در استان‌ها به اجرا گذاشته شود.

وی اجراهای عمومی را به عنوان موضوع محوری این جلسات مطرح و ادامه داد: «متاسفانه اجراهای عمومی تاکنون در استان‌ها جدی گرفته نشده است، در این راستا مباحثی چون اجراهای مداوم و ایجاد مکان‌های مشخص برای استقرار گروه‌های نمایشی در کشور را به صورت جدی مورد بحث و بررسی قرار دادیم، تا با توجه به تشکیل گروه‌های با ثبات و ایجاد ساختار مناسب برای آنان و تشکیل مکان‌هایی برای ایجاد پاتوق‌های نمایشی و تمرین، زمینه مناسبی را برای فعالیت هنرمندان این حوزه فراهم آوریم.

«پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر» به عنوان یک سایت تخصصی و اطلاع‌رسانی، همواره سعی دارد تا نقش  موثری را در عرصه‌های فرهنگی، علمی و اقتصادی تئاتر مشهد ایفا نماید.

«مشهدتئاتر» از مطرح شدن این تلاش‌ها در فضای رسانه‌ای کشور به عنوان یک الگو برای تئاتر در استان‌های کشور به خود می‌بالد و آن را به تمامی فعالان تئاتر در مشهد و استان تبریک می گوید.

باشد که همچنان بتوانیم  با حمایت تمامی هنرمندان زحمت‌کش و بلند بالای تئاتر مشهد و استان فرهنگ‌خیز خراسان رضوی، خادمان اصیلی باقی بمانیم.

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

  1. سلام جواد عزیز. به طور حتم این تلاش های چشم گیر شما نازین بوده است و قدمی محکم در راستای اعتلای هنر تئاتر سرزمین خورشید به پشتوانه سایت وزین مشهد تئاتر.
    همچون همیشه سر بلند وپایدار باشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی