تصادفی یکماه اخیر

پردیس تئاترشهر مشهد باید به پاتوق هنرمندان تبدیل شود

مشهدتئاتر-  شهردار مشهد با اشاره به احداث پردیس بزرگ تئاتر شهر، گفت: برنامه ریزی ها از سوی معاونت فرهنگی به گونه ای باشد تا پردیس تئاتر مشهد به منطقه ای فرهنگی و پاتوقی برای هنرمندان تبدیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا کلائی صبح امروز و در بازدید از پروژه پردیس تئاتر شهر که با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر، معاونین شهردار و تعدادی از پیشکسوتان تئاتر مشهد، انجام شد با تقدیر از اقدامات انجام شده در این پروژه، افزود: خوشبختانه عملیات اجرایی احداث پردیس تئاتر شهر به سرعت در حال انجام است و بخشی از تاخیرها برطرف شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به این موضوع و پیشرفت فیزیکی پروژه، بر تسریع عملیات اجرایی و بهره برداری از فاز یک پردیس تئاتر مشهد در تیرماه ۱۴۰۰ تاکید داریم .
کلائی با بیان اینکه پردیس تئاتر مشهد باید به پاتوقی برای هنرمندان تبدیل شود، اظهارکرد: بر همین اساس باید بوستان وفا درمجاورت پردیس و همچنین معابر پیرامونی آن به محلی فرهنگی تبدیل شود.
وی تصریح کرد: درمجموع ما به دنبال ایجاد یک منطقه فرهنگی در پیرامون پردیس تئاتر شهر هستیم و برهمین اساس سازمان اجتماعی و فرهنگی باید برنامه ریزی ها و اقدامات لازم را برای تحقق این امر هم زمان با احداث پردیس تئاتر شهر و بهره برداری از آن انجام دهد.
شهردار مشهد ادامه داد: مشکلات ایجاد شده برای هنرمندان و گروه های تئاتر در اثر شیوع ویروس کرونا باید با حمایت کمیسیون فرهنگی شورای شهر مورد توجه قرارگیرد تا در زمان بهره برداری از تئاتر شهر با بی انگیزگی هنرمندان این حوزه، روبرو نشویم.
گفتنی است در حاشیه این بازدید جمعی از پیشکسوتان حوزه تئاتر مشهد، حمایت خود را از پروژه اعلام و از اقدامات شهرداری و شورای شهر در ساخت پردیس تئاتر شهر به عنوان پروژه ای که از آن در آینده به نیکی یاد خواهد شد، تقدیر کردند.
مجید خبیری

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی