تصادفی یکماه اخیر

اجرای اولین رویداد هنری در پردیس تئاتر مشهد

مشهدتئاتر- معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری از اجرای اولین تئاتر در مکان پردیس تئاتر مشهد با حضور اعضای کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی با اشاره به برگزاری اولین رویداد هنری در پردیس مستقل تئاتر مشهد که در مرحله پایانی ساخت و ساز قرار دارد، اظهار کرد: صبح امروز ۱۲ مهرماه اولین رویداد فرهنگی و هنری در این مکان کلید خورد و راضیه ایرانی هنرمند فیلمنامه نویس و تئاتر شهرمان با اجرای هنرمندانه یک نمایش با عنوان «چشمی از صحنه قدیمی تا امروز» اولین تئاتر را پشت درهای بسته این مجموعه فرهنگی اجرا کرد.
وی افزود: هدف از اجرای این تئاتر به نمایش گذاشتن شور، هیجان و انگیزه هنرمندان و علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی است که در انتظار بازگشایی سالن‌های اولین پردیس تئاتر مستقل از مشهد هستند.
یوسفی تصریح کرد: محمدرضا کلایی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری، رییس شورای اسلامی شهر، احسان اصولی، رییس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی و سایر اعضای این کمیسیون در این رویداد حضور داشتند. همچنین علیرضا سوزنچی، مهدی سیم‌ریز، امیر بشیری، حجت طباطبایی، رضا حسینی و جواد اشکذری از هنرمندان حاضر در این رویداد هنری بودند.
معاون فرهنگی و هنری در پایان خاطرنشان کرد: پیام این تئاتر کوتاه در این مجموعه، به نمایش گذاشتن دوران بازیگرانی که پیش از بهره‌برداری از این پروژه فرهنگی و هنری شهر ما را تنها گذاشتند و هرگز این رخداد تاریخی را نخواهند دید اما یاد و خاطره آنان با ما است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی