تصادفی یکماه اخیر

شورای شهر به صورت مستمر پیگیر احداث پردیس تئاتر شهر است

مشهدتئاتر- رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به تاخیر به وجود آمده در احداث پردیس تئاتر شهر گفت: شورای شهر و شهرداری مشهد به صورت مستمر پیگیر احداث پردیس تئاتر شهر هستند.

 

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی تخصصی مشهدتئاتر» و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احسان اصولی صبح امروز در حاشیه بازدید و آغاز مجدد فعالیت عملیات اجرایی پروژه پردیس تئاتر شهر که با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام شد، اظهار کرد: یکی از پروژه های مهمی که در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد طراحی و اجرای آن آغاز شده، احداث پردیس تئاتر مشهد است.

وی افزود: این پروژه براساس نیاز فضای فرهنگی، هنری و ظرفیت بسیار خوب حوزه تئاتر مشهد که فاقد زیرساخت های لازم در این زمینه است، در دستور کار قرار گرفت و اجرای آن سال گذشته آغاز شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: پس از آغاز عملیات اجرایی احداث پردیس تئاتر پروژه با مشکلاتی از جمله اختلاف برسر تملک زمین با آستان قدس رضوی روبه رو شد که رفع آن چند ماهی زمان برد، اما خوشبختانه اکنون این مشکل برطرف شده و فعالیت مجدد پروژه از امروز آغاز شده است.

اصولی با بیان این که به طور مستمر پیگیر بهره برداری از فاز اول پروژه پردیس تئاتر مشهد در زمان مقرر هستیم، اظهار کرد: به همین منظور امروز جلسه ای در محل اجرای پروژه با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک، شهردارمنطقه ۹، مدیران سازمان عمران، پیمانکاران و مشاور اجرای پردیس تئاترشهر برگزار شد و جدول زمانبندی جدیدی با توجه به تاخیر پیش آمده بررسی و به تصویب رسید.

وی اضافه کرد: طبق جدول زمانبندی جدید فاز اول پردیس تئاتر شهر مشهد شامل بلک باکس ها تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ آماده بهره برداری خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون عملیات گود برداری پروژه در حال انجام است و تا ۲۰ تیرماه به پایان خواهد رسید و پس از آن عملیات اجرای فوندانسیون آغاز خواهد شد.

اصولی گفت: ما در شورای شهر و همچنین شهرداری مشهد به صورت جدی پیگیر اجرای پروژه هستیم و در جلسه امروز نیز به این جمع بندی رسیدیم که پروژه به صورت سه شیفت اجرا شود تا بخش زیادی از تاخیر به وجود آمده در احداث پردیس تئاتر مشهد جبران شود.

وی ادامه داد: اجرای سه شیفته پروژه شاید ساکنان محل را دچار زحمت کند که پیشاپیش بابت این موضوع از شهروندان عذرخواهی می کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: امیدواریم با تلاش همکاران در معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، بهره برداری از پروژه پردیس تئاتر شهر، به عنوان پروژه زیرساختی فرهنگی بی نظیر در کشور را در شهر مشهد شاهد باشیم.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی