تصادفی یکماه اخیر

از بستر بیماری تا نقش‌آفرینی در سریال «سلمان فارسی»

مشهدتئاتر- پیشکسوت بنام تئاتر مشهد و کشور که بعد از عمل جراحی  در بیمارستان امام حسین(ع)، ۸ روز در منزلش در گلبهار بستری می‌باشد، بعد از بهبودی کامل به گروه فیلمبرداری مجموعه تلویزونی «سلمان فارسی» می‌پیوندد.

غلام رضا عارف‌نژاد از در گفتگو با «پایگاه تخصصی و اطلاع رسانی مشهدتئاتر» گفت: داود میرباقری مرا با بازی‌ام در فیلم سینمایی «ملک سلیمان» ساخته شهریان بحرانی می‌شناخت و در همان ابتدای فیلمبرداری سریال «سلمان فارسی»، مرا برای بازی در  نقش «قارون یهود» دعوت کرد.

وی افزود: بعد از بهبودی‌ام و با نظر پزشک معالجم، به سر فیلمبرداری این سریال فاخر خواهم رفت و صحنه‌های داخلی را در سوله‌ای بازی خواهم کرد و بعد از شیوع بیماری کرونا، با گروه برای فیلمبرداری سکانس‌هایی از سریال به ترکیه می‌رویم.

عارف‌نژاد با تشکر از لطف و محبت هنرمندان و مدیران فرهنگی استان افزود: سید جعفر مروارید، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به همراه مدیران‌شان می‌خواستند به دیدنم بیایند که به دلیل بیماری کرونا این دیدار لغو شد و لطف کردند بخشی از هزینه‌های بیمارستان را تقبل کردند.

او در پایان با بیان اینکه خیلی دلم برای صحنه تئاتر تنگ شده است، خاطرنشان کرد: آخرین بازی من در تئاتر به یک سال  و نیم پیش با تئاتر «شراره» به‌نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی بر می‌گردد.

غلام رضا عارف‌نژاد از هنرمندان برجسته تئاتر خراسان رضوی می‌باشد که بازی‌های درخشانی از او در ذهن مخاطبان و هنرمندان تئاتر مشهد به یادگار مانده است.

سایت «مشهدتئاتر» آرزوی بهبودی برای این پیشکسوت تئاتر شهر و استان‌مان دارد.

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی