تصادفی یکماه اخیر

همکاری دستگاه‌های متعدد فرهنگی در جشنواره گام دوم

  مشهدتئاتر-  دبیر نخستین جشنواره ملی‌ نمایشنامه‌‌نویسی اقتباسی “گام دوم” از همکاری دستگاه‌های متعدد فرهنگی در جشنواره گام دوم خبر داد.

در نشست خبری نخستین جشنواره ملی‌ نمایشنامه‌‌نویسی اقتباسی “گام دوم”، مرتضی ملتجی خاطر نشان کرد: در جریان مراحل برگزاری این شجنواره در قدم اول طرح‌های پذیرفته شده مشخص شد که از کدام نویسندگان است و در ادامه کارگاه یک یا دو روزه را با تعدادی از اساتید در مشهد برگزار خواهیم کرد که میزبان نویسندگان این جشنواره خواهیم بود.
وی افزود: ما در هر بخش ۵ اثر نمایشی برگزیده را چاپ خواهیم کرد که با نظر هیئت علمی خواهد بود. ۳۹ طرح از ۱۸۴ طرح نمایشی، امروز توسط هیئت داوران انتخاب شد و شرکت کنندگان منتخب فرصت دارند تا اول آمان ماه نمایشنامه کامل را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
دبیر نخستین جشنواره ملی‌ نمایشنامه‌‌نویسی اقتباسی “گام دوم” بیان کرد: نهادهای مشارکت‌کننده در برگزاری این جشنوار ملی، انجمن نمایش کشور، اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، شهرداری مشهد، مرکز آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، حوزه هنری خراسان رضوی، موسسه فرهنگی هنری شهرآرا، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، خانه هنرمندان، انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی و گروه سرمایه‌گذاری رز هستند.

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشترین بازدید هفته