تصادفی یکماه اخیر

«خشکسالی ودروغ» روی صحنه تئاتر نیشابور

مشهدتئاتر- نمایش «خشکسالی ودروغ » به نویسندگی محمد یعقوبی وکارگردانی رضا مقصودی هنرمند پیشکسوت تئاتر در تماشاخانه بابک نیشابور به روی صحنه رفت.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در گفتگو با پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر اظهارکرد : در راستای اجرای عمومی تئاتر در سطح شهرستان نیشابور هنرمندان با ذوق و خوش قریحه ی تئاتراین ابرشهر آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمودندکه اقبال عمومی را در پی داشت تا گواه این مدعا باشد که هنر در کشور ونیشابور دارای جایگاه و شأن والایی است و نمایش « خشکسالی ودروغ » نیز از این آثار است که با موضوع خانواده به روی صحنه رفت.

وی به داستان این نمایش اشاره وخاطرنشان کرد : نمایش «خشکسالی ودروغ »داستان ازدواج های زودهنگام وبدون شناخت وآمادگی قبلی وعدم موفقیت در ادامه زندگی مشترک را دنبال می کند.

آتشی یادآورشد: نمایش « خشکسالی ودروغ » نمایشی است که توسط رضا مقصودی هنرمند پیشکسوت تئاتر نیشابور که در کارنامه خویش بیش از ۱۵ نمایش را کارگردانی کرده د ر تماشاخانه بابک شهر نیشابور روی صحنه رفته است.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد : نمایش « خشکسالی ودروغ » به نویسندگی محمد یعقوبی وکارگردانی رضا مقصودی از ۸ الی ۱۸ مرداد۹۸ از ساعت ۲۰:۳۰ بعد ازظهر در تماشاخانه بابک واقع در خیابان ۱۷شهریور تقاطع امیرکبیر نیشابور ویژه عموم هنرمندان ومردم فرهنگ و هنر دوست نیشابوری به روی صحنه می رود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشترین بازدید هفته