تصادفی یکماه اخیر

«انتظار با بوی نرگس» روی صحنه نیشابور

مشهدتئاتر- تئاتر«انتظار با بوی نرگس» به نویسندگی زینت صالح پور و کارگردانی هنرمند نام آشنای تئاترنیشابور “مسعود فرهادی ” در تماشاخانه بابک نیشابور به روی صحنه رفت.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: هنر نیشابور در کشور دارای جایگاه و شأن والایی است و هنرمندان با ذوق و خوش قریحه ی تئاتر نیشابور با تکیه بر فرهنگ و ادبیات غنی  توانسته اند آثاری در خورشان و فاخر را تولید و عرضه نمایندکه درخشش داشته است تا گواه این مدعا باشد و تئاتر« انتظار با بوی نرگس» نیز کاری  با موضوع دفاع مقدس است که هنرمندان تئاتر با همکاری انجمن هنرهای نمایشی نیشابور به روی صحنه تئاتر آورده اند.

حمید رضا آتشی  گفت: در نمایش تئاتر« انتظار با بوی نرگس » به نویسندگی زینت صالح پور و کارگردانی هنرمند نام آشنای تئاتر ” مسعود فرهادی ”  هنرمند نام آشنای تئاتر نیشابور، بیتا فخروی  به ایفای نقش پرداخته است.

وی به داستان این نمایش پرداخت و خاطر نشان کرد: این نمایش  در خصوص زنی می باشدکه در بیمارستانی متروکه در  حلبچه که پس از بمباران شیمیایی این شهردر انتظار شوهر خویش بوده و خاطراتش را مرور می کند اما… به مخاطب ارایه می کند.

آتشی در خصوص کارگردان این نمایش یادآورشد: مسعود فرهادی تجربیات فراوانی در اجرای نمایش داشته است و تاکنون  ده کار نمایشی  ازجمله  : برلین،کاکتوس،کچلون و دیو پشمالو،ببعی و گرگ ناقلا،او،و……به روی صحنه برده  و ساخت پنج فیلم کوتاه و یک انیمیشن  را در کارنامه کاری خود دارد.

مسئول امورهنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: تاتر« انتظار با بوی نرگس »  از ۲۱ الی ۲۶تیر۹۸ هر روز از ساعت ۲۰ شب ویژه عموم علاقمندان به روی صحنه تماشاخانه بابک خیابان ۱۷شهریور تقاطع امیرکبیر نیشابور می رود

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشترین بازدید هفته