تصادفی یکماه اخیر

تئاتر دانشجویی مشهد بسیار فعال و پویا است

جواد اشکذری
مشهدتئاتر- رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی با اشاره به اعلام فراخوان هفتمین جشنواره تئاتر کوتاه دانشگاه فردوسی در سال جدید، گفت: تئاتر دانشجویی مشهد بسیار فعال و پویا است.

سید جواد اشکذری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با اشاره به اینکه تئاتر دانشجویی مشهد بسیار فعال و پویا است، اظهار داشت: تئاتر دانشجویی سرشار از جسارت، اندیشه‌های نو، ابتکارات و خلاقیت های قابل توجه است.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره‌های تئاتر دانشجویی به صورت مستقل در دانشگاه فردوسی و آزاد مشهد، متذکر شد: امسال در حالی فراخوان هفتمین جشنواره تئاتر کوتاه دانشگاه فردوسی اعلام شد که در سال‌های اخیر، آثار خوب با ایده‌های جدید برای دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی ادامه داد: جشنواره تئاتر کوتاه دانشگاه فردوسی را می‌توان برآیند کلاس‌های آموزشی در رشته‌های بازیگری، نمایشنامه‌نویسی و کارگردانی که در این دانشگاه برگزار می‌شود، عنوان کرد.

اشکذری با اشاره به اینکه متاسفانه در سال‌های اخیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد جشنواره مستقل تئاتر خود برگزار نکرده است، اضافه کرد: طی یکسال گذشته، ۵ یا ۶ نمایش دانشجویی در تئاترشهر و برخی از سالن‌های خصوصی تئاتر در مشهد اجرا شد که آثار بسیار مدرن و قوی بود، این موضوع نشان دهنده این است که تئاتر انشجویی در مشهد مسیر خوبی را طی می‌کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی