تصادفی یکماه اخیر

برگزاری انتخابات انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی در تیر ماه

جواد اشکذری

مشهدتئاتر- رییس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی گفت: انتخابات این انجمن در تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

سید جواد اشکذری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: فراخوان انتخابات این انجمن پیش از تاریخ مذکور اطلاع‌رسانی خواهد شد و واجدین شرایط می‌توانند برای کاندیدا شدن و رای دادن در این انتخابات اقدام کنند.

وی ادامه داد: امسال گروه‌های شرکت‌کننده در انتخابات بیشتر شده‌ و از ۲۳ گروه در دوره قبل به ۴۰ گروه افزایش یافته است که اعضای هیئت مدیره گروه‌ها و سرپرست آن‌ها می‌توانند در انتخابات نامزد شده و یا و رای بدهند.

رییس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی تصریح کرد: شهرستان‌هایی که تعداد گروه‌های تئاتر در آن به بیش از پنج گروه برسد می‌توانند برای برگزاری انتخابات انجمن هنرهای نمایشی آن شهرستان مستقلا اقدام کنند و اعضای هیات مدیره و رئیس انجمن شهرستان خود را با رای‌گیری انتخاب نمایند.

اشکذری افزود: به عنوان مثال شهرستان قوچان توانسته است تعداد گروه‌های تئاتری رسمی خود را به شش گروه افزایش دهد و از همین رو توانسته است تا انتخابات انجمن هنرهای نمایشی قوچان را به صورت مستقل برگزار کند.

وی خاطرنشان کرد: روسای انجمن‌های شهرستان‌هایی که تعداد گروه‌های رسمی تئاتر آن‌ها کمتر از پنچ گروه باشد؛ به صورت انتصابی از طرف انجمن هنرهای نمایشی استان انتخاب می‌شوند.

رییس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی با اشاره به اهمیت گروه‌های تئاتر شهرستان‌ها، اضافه کرد: تمام این گروه‌ها علاوه بر موارد مذکور می‌توانند در انتخابات انجمن استان نیز شرکت کرده و حضور داشته باشند.

اشکذری در خصوص تصمیم خود در خصوص شرکت یا عدم شرکت در این انتخابات اظهارکرد: برای پرهیز از ایجاد شایعات و حواشی تصمیم خود را در همان موعد اعلام خواهم کرد.

وی بیان کرد: تا زمان برگزاری این انتخابات کلیه برنامه‌های تئاتر استان بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ادامه پیدا خواهد کرد و تغییر خاصی را شاهد نخواهیم بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی