تصادفی یکماه اخیر

این صحنه تئاتر برای شما کوچک بود

مشهدتئاتر (واحد خبر)- میثم نویریان، طراح صحنه‌ی مطرح تآتر خراسان، در پاس‌داشتِ خاطره‌ی مرحوم سیدرضا کمال‌علوی، یادداشتی را منتشر کرد.
به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع‌رسانی مشهدتئاتر»، میثم نویریان، طراح صحنه‌ی مطرح تآتر خراسان، در پاس‌داشتِ خاطره‌ی مرحوم سیدرضا کمال‌علوی، یادداشتی را منتشر کرد. شرح کامل این یادداشت را در ذیل می‌خوانید:
«جان جانا رفتی؛
امروز همه سرها به زیر بود در تشعییت. شاید دلیلش از خجالت و نامهربانی ای بود که نثارت کردند ولی من می گویم دلیلش نگاهت بود استاد که هیچ وقت لنز دوربینها نتوانست چشمانت را شکار کند. آخر تو به ما یاد دادی که در مقابل ساحت هنر همیشه باید سربزیر بود. امروز همه آمده بودند تا شرمندگیشان را نثارت کنند از اینکه خانه نشینت کرده بودند، تو تنها آرزویت قدم زدن بر صحنه تئاتر بود، که جان جانا امروز قسمتت شد ولی چه حیف تابوتت را بر روی صحنه تئاتر شهر چرخاندند . امروز بیشتر به حال خودم گریستم تا به حال شما که روزهایمان را به عشق هنر آمیخته کردیم و روزگارمان همچو شما است، ما هم باید منتظر این لحظه های سخت وارد شده بر شما باشیم. امروز شما را هر کسی با لقبی صدا کرد ولی من می گویم استاد رضا کمال علوی . خوشابحالمان، چون شمایی را داشتیم که آموختیم هنر را بی منت انجام دهیم و های و هو نکنیم . همچو شما عاشق هنر باشیم و مردم و با سری به زیر پا به صحنه مقدس تئاتر بگذاریم.
و صدهزار حیف که امروز دیگر نیستید تا بیشتر بیاموزیم.
استاد جان آرام شدی، چون دیگر کسی نیست که مانع قدوم مبارکت بر صحنه مقدس تئاتر باشد، دیگر کسی نیست که مانع ارتباط عاشقانه ات بین شما و مخاطبین تئاتر باشد. اصلا این صحنه تئاتر برای شما کوچک بود، رضا کمال علوی باید قدم بر صحنه های بزرگتر بگذارد.»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی