تصادفی یکماه اخیر

فراخوان چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان

فراخوان جدید چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان منتشر شد.

مشهدتئاتر- دانشگاه هنر و دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان در این فراخوان اعلام کرده است که تمامی متقاضیان شرکت در جشنواره که در پی فراخوان اول، ثبت نام کرده و مدارک خود را به دبیرخانه ارسال کرده اند بدون قید و شرط وارد مرحله بازبینی می شوند.

در این فراخوان اولویت های جشنواره «نوآوری، خالقیت و استفاده از تکنولوژی نوین در نمایش عروسکی»، «آثار بهره مند از مضامین و بنیان های فرهنگی و اجتماعی کشور»، «آثار بهره مند از میراث گران بهای تاریخی، فرهنگی و ادبی ایران (افسانه ها – اشعار – داستان ها – حماسه – رسوم و سنن بومی – محلی)»، «آثار متمرکز بر محیط زیست و زندگی و سلامت شهری» معرفی شده اند.

جشنواره چهاردهم در بخش های  مسابقه تئاتر صحنه ای عروسکی شامل تئاتر بزرگسال و تئاتر کودک و نوجوان، مسابقه نمایشنامه نویسی جایزه استاد جواد ذوالفقاری، مسابقه عکس، مسابقه پوستر، مسابقه تئاتر عروسکی ۵ دقیقه ای، نمایش های میدانی عروسکی آیینی – سنتی، مسابقه  نمایش میدانی عروسک های بازیافتی، بخش اساتید (من و استاد) و بخش کارگاه های آموزشی برگزار خواهد شد.

مطابق تقویم جدید جشنواره دانشجویان علاقه مند به شرکت در جشنواره حداکثر تا ۲۰ تیر ماه ۹۵ مهلت دارند که با ارسال مدارک مورد نیاز هر بخش ثبت نام کنند.

زمان اعلام آثار پذیرفته شده بخش متون ۳۰ تیر ماه است و زمان بازبینی کلیه آثار پذیرفته شده از ۲۵ مهر تا ۵ آبان ماه ۹۵ خواهد بود.

چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان ۱۱ تا ۱۷ آذرماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشترین بازدید هفته