تصادفی یکماه اخیر

«روشنان» تا پایان هفته منتشر می شود

مشهدتئاتر- کتاب جشنواره های تئاتر استان های خراسان با عنوان «روشنان» به نویسندگی علی رضا اسدی منتشر می شود.
به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»، کتاب جشنواره های تئاتر استان های خراسان با عنوان «روشنان» مراحل پایانی چاپ را می گذراند و اوایل هفته آینده در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت .

این کتاب با تالیف علیرضا اسدی مشتمل بر اطلاعات کلیه نمایش های حاضر در جشنواره های تئاتر استانی – خراسان بزرگ ، رضوی ، شمالی و جنوبی – است. مشخصات نمایش ها ی به اجرا در آمده ، آراء داوران ، نقد و نظرها و رخدادهای حاشیه ای جشنواره های استانی از نخستین دوره ( ۱۳۶۸ ) تا آخرین دوره آن ( ۱۳۹۴ ) موضوع این کتاب است . انتشارات آرادتوس چاپ نخست این کتاب ۳۰۰ صفحه ای را در تیراژ ۱۰۰۰ نسخه به بازار کتاب ارائه خواهد داد . روشنان شناسنامه جشنواره های تئاتراستانی به معرفی آثار هنرمندان سه استان در بیست و هفت سال اخیر خواهد پرداخت.

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

  1. درود بر علیرضا اسدی و به امید موفقیتش. هر چقدر درباره تئاتر مشهد کتاب نوشته شود باز کم است. منتظر این اثر خوب و دیگر آثار این هنرمند عزیز هستیم.

  2. جناب سهیلی عزیز ممنون که همیشه بنده را مورد لطف و تفقد قرار میدهید . انشاالله این تحفه ناقابل مورد تایید شما که بزرگ بنده هستین و سایر هنرمندان و هنر دوستان قرار بگیره . ارادتمند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *