تصادفی یکماه اخیر

موقعیت اجرای عمومی برای آثار تولید های تازه تئاتر فراهم شود

مشهدتئاتر – نمایش «تاریکی » نوشته علی حاتمی نژاد و کار عبد الله برجسته از مشهد یکی از آثار انتخاب شده برای حضور در مرحله نهایی تولیدات تازه و مسابقه تئاتر ایران در سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر است.به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی مشهدتئاتر»، عبدالله برجسته در گفت و گو با ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاترفجر گفت : تاریکی سفری خیالی به زندگی نادرشاه افشار است .در این اثر ما با شخصیتی متفاوت ، خیالی و دراماتیک از نادرشاه مواجه می شویم. دستمایه این نمایش سوءظن نادرشاه به پسرش و پرداختن به ابعاد انسانی و روانشناسانه این شک و گمان است وبقیه را به تخیل تماشاگر واگذار می کنیم .

وی تصریح کرد : با تلاش های دکتر سعید اسدی دبیر محترم سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نظم خاصی میتوان در جشنواره مشاهد کرد و اتفاق خوب این جشنواره برگزاری اجراهای صحنه ای ، کارگاه های آموزشی و همچنین اجراهای خیابانی به شکل منظم است.

این کارگردان تئاتر در خاتمه افزود: امیدوارم موقعیت اجرای عمومی برای آثار بخش تولید های تازه های تئاتر بعد از پایان جشنواره فراهم شود .

محمدصولتی ، محمد جهانپا، علیرضا روان دل ، مسعود عقلی ، ندامحمدی ، امیرحسین رضا زاده و نویسندگان : علی حاتمی نژاد و رئوف دشتی ، آهنگساز: حبیب حاتمی نژاد طراحی صحنه : علی حاتمی نژاد ، طراح لباس : مونا بارانی ، طراح گریم: سمیه ارقبایی و روابط عمومی محمد جواد عبدی اعضای گروه سازنده نمایش تاریکی هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نسخه چاپی