تصادفی یکماه اخیر

مدال انجمن فیلم کوتاه ایران به هنرمند تئاتر مشهد رسید

مشهدتئاتر- مدال انجمن فیلم کوتاه ایران به سعید ولی زاده هنرمند تئاتر مشهد برای ساخت فیلم کوتاه «سه سال و سه ماه و دو روز» رسید.

فیلم«سه سال و سه ماه و دو روز» به کارگردانی سعید ولی‌زاده و داوود رحمانی و تولید حوزه هنری خراسان رضوی جایزه بخش مسابقه جنبی سی و دومین جشنواره فیلم کوتاه تهران را به دست آورد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی حوزه هنری خراسان رضوی؛ سه سال و سه ماه و دو روز» فیلم کوتاه ۳۰ دقیقه ای تولید حوزه هنری خراسان رضوی و به نویسندگی سعید ولی زاده و کارگردانی مشترک سعید ولی زاده و داوود رحمانی درباره ساعت پایانی یک محکوم به اعدام است که برخی افراد در جریان زندانی شدن متنبه می شوند و برای آن ها امکان و فرصت بخشش به وجود می آید.

این فیلم در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم کوتاه تهران توانست مدال انجمن فیلم کوتاه ایران را بدست آورد. در جریان برگزاری آیین اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران در بخش‌های «ایسفا»، «آسیفا»، «هنر و تجربه»، «خانه کتاب»، «سازمان کار» و «۳۲ فیلم‌ساز» جوایز بخش‌های مسابقه جنبی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را اهدا شد.

امیر بشیری، امیر محاسبتی، مصطفی محمدزاده، روشنک سه قلعه گی، احمد طاهونچی، علیرضا اسدی، محسن شهرکی، کیوان روشن نژاد، فاطمه مهدوی پویا در این فیلم کوتاه به ایفای نقش می‌پردازند.

سایر عوامل «سه سال و سه ماه و دو روز» عبارت اند از: طراحی صحنه: امین فاضلی، گریم: حجت خاکپور، عکاس: سجاد انتظاری، تولید: امید درخشان، صدابردار: مرتضی محمدی، تدوین: محمد قندی، صداگذاری: سلمان ابوذر، آهنگ‌ساز: سبحان ابوذر، جلوه های ویژه رایانه ای: محمد عوامی و عنوان‌بندی و تیتراژ: نیما ممتاز.

اولین حضور فیلم کوتاه «سه سال و سه ماه و دو روز» در جشنواره‌های داخلی با «جایزه ویژه هیات داوران برای بهترین فیلمبرداری» در جشنواره فیلم کوتاه رضوی همراه بود. این جایزه توسط هومن بهمنش به داوود رحمانی اهدا شد.

همچنین عنوان جایزه بزرگ پنجاه و سومین جشنواره منطقه ای سینمای جوانان فیلم بینالود را نیز به دست آورده است.

نگارش فیلم‌نامه «سه سال و سه ماه و دو روز» دو ماه طول کشیده است و برای صداگذاری و افکت ها از صداهای طبیعی استفاده شده است.

این فیلم در جشنواره فیلم «بینالود» در میان ۹ فیلمی که از تهران شرکت داشتند، جایزه بهترین فیلم، بهترین تدوین، بهترین آهنگسازی و بهترین صداگذاری را دریافت کرده بود.

«سه سال و سه ماه و دو روز» در جشنواره سراسری آثار و تولیدات حوزه هنری نیز موفق به کسب دیپلم افتخار شده بود.

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

  1. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

    Here is my webpage :: اورولوژیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشترین بازدید هفته