تصادفی یکماه اخیر

دسته: تازه ترین ها

آیا از تاریخ درس خواهیم گرفت؟

یاداشت محمد جهانپا، هنرمند مطرح تئاتر مشهد

سکوتش معنا داشت

برای زنده‌یاد احمد حلوی، مرد آرام تئاتر و سینمای مشهد که دیروز بدرود حیات گفت

مجموعه نمایشنامه «وسط پاییز» منتشر شد

مشهدتئاتر- مجموعه نمایشنامه «وسط پاییز» نوشته سید جواد اشکذری با مقدمه‌ای از دکتر قطب‌الدین صادقی و طراحی جلد رعنا پرتوی توسط انتشارات «آراد توس» امروز به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی منتشر شد.

تئاتر درمانگر است

کارگردان جوان مشهدی گفت: تئاتر زنده ترین هنر دنیا است، صرفا نه به دلیل اینکه نفس به نفس بازیگران دارد نه به دلیل اینکه می تواند تاثیر گذار باشد. تئاتر درمانگر است و تماشاچی که خودش آن درد را کشیده وقتی می آید و تئاتر را می بیند همزمان با دیدن تئاتر درمان می شود. […]

کتاب «سایه همایون» منتشر شد

مشهدتئاتر- کتاب «سایه همایون» نوشته سید جواد اشکذری توسط انتشارات «بوی شهر بهشت» شهرداری مشهد در نوزدهم مهرماه سال جاری و در بیست و سومین سال‌روز درگذشت زنده‌یاد منصور همایونی منتشر شد.

اثری از جواد رحیم‌زاده به جشنواره تئاتر مقاومت راه یافت

مشهدتئاتر- «جرائت و حقیقت» به کارگردانی سید جواد رحیم زاده از مشهد به هفدهمین جشنواره آثار بخش کودک و نوجوان تئاتر مقاومت راه یافت.

«کشته شده»، روی صحنه تئاتر مشهد

مشهدتئاتر- نمایش “کشته شده” تنها اثر نمایشی این روزهای تئاتر مشهد، هر شب در پردیس تئاتر مشهد روی صحنه می رود.

اجرای اولین رویداد هنری در پردیس تئاتر مشهد

مشهدتئاتر- معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری از اجرای اولین تئاتر در مکان پردیس تئاتر مشهد با حضور اعضای کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر خبرداد.

«دشت خاموش» با هنرنمایی دو هنرمند تئاتر مشهد در اسپانیا رقابت می‌کند

مشهدتئاتر– فیلم سینمایی «دشت خاموش» به کارگردانی احمد بهرامی با حضور دو هنرمند تئاتر مشهد به جشنواره ای در اسپانیا می‌رود.

پردیس تئاترشهر مشهد باید به پاتوق هنرمندان تبدیل شود

مشهدتئاتر-  شهردار مشهد با اشاره به احداث پردیس بزرگ تئاتر شهر، گفت: برنامه ریزی ها از سوی معاونت فرهنگی به گونه ای باشد تا پردیس تئاتر مشهد به منطقه ای فرهنگی و پاتوقی برای هنرمندان تبدیل شود.

یک هنرمند مشهدی، داور فیپرشی در جشنواره «اِشلینگل» آلمان شد

مشهدتئاتر- یک هنرمند مشهدی، داور فیپرشی در جشنواره «اِشلینگل» آلمان شد.

رکورد شکنی تولید ۶۰۰ مترمکعب بتن در ۲۴ ساعت برای پروژه تئاتر شهر مشهد

مشهدتئاتر– مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت:‌ این سازمان با تولید ۶۰۰ متر مکعب بتن طی ۲۴ ساعت برای پروژه تئاتر شهر در تولید بتن رکورد زد.
عنوان ۱ از ۲۴۵۱۲۳۴۵ » ۱۰۲۰۳۰...آخر »