برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۶

یک سالن تئاتر در مشهد افتتاح خواهد شد

مشهدتئاتر- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد گفت: یک سالن تئاتر در دهه کرامت در مشهد افتتاح خواهد شد. به گزارش ایسنا، محمدکاظم دبیری در نشست خبری سیزدهمین جشنواره نمایشنامه‌خوانی مشهد ضمن بیان مطلب، افزود: سالن تئاتری که افتتاح خواهد شد «گام سوم» نام دارد و در چهارراه دانش‌آموز واقع شده است، ضمن این […]

یک سالن تئاتر در مشهد افتتاح خواهد شد

مشهدتئاتر- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد گفت: یک سالن تئاتر در دهه کرامت در مشهد افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمدکاظم دبیری در نشست خبری سیزدهمین جشنواره نمایشنامه‌خوانی مشهد ضمن بیان مطلب، افزود: سالن تئاتری که افتتاح خواهد شد «گام سوم» نام دارد و در چهارراه دانش‌آموز واقع شده است، ضمن این که یک سالن تئاتر دیگر نیز در مکان دیگری در حال ساخت است.

وی در خصوص جشنواره نمایشنامه‌خوانی اظهار کرد: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی استعدادها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد عنوان کرد: یکی از موضوعات مهم در حوزه تولیدات هنری، متن و محتوا است لذا جشنواره نمایشنامه‌خوانی اصل را بر متن و محتوایی قرار داده است که با جامعه مخاطب خودش ارتباط برقرار می‌کند.

وی بیان کرد: تاکید ما این بوده است که رویکرد انتخاب بر نمایشنامه‌هایی باشد که سبک زندگی را بهبود می‌بخشند یا کاهش آسیب‌های اجتماعی را مد نظر دارند یا آموزه‌های دینی و اجتماعی را ترویج می‌کنند و یا متون موثر بر افزایش دانش افراد هستند.

دبیری گفت: از داوران جشنواره می‌خواهم متونی که ارزش‌های فرهنگی یا دینی و یا انقلاب اسلامی در آن‌ها نهفته است را با ضریبی ویژه مورد توجه قرار دهند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه