برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۷

«کلاس اول» در راس جدول فروش اینترنتی تئاترهای مشهد

مشهدتئاتر- سالن‌های تئاتر مشهد بعد از چند هفته تعطیلی، هفته گذشته میزبان نمایش‌های متفاوتی شدند. درمیان ۶نمایش روی صحنه در هفته گذشته ، تئاتر «کلاس‌ اول» به‌کارگردانی مهسا غفوریان با فروشی ۱۰میلیون تومان با اختلاف زیاد از نمایش‌های دیگر در صدر جدول قرار گرفته‌ است. «مردان بی‌سایه» که اقتباسی از نمایش مردگان بی‌کفن‌ودفن نوشته ژان […]

«کلاس اول» در راس جدول فروش اینترنتی تئاترهای مشهد

مشهدتئاتر- سالن‌های تئاتر مشهد بعد از چند هفته تعطیلی، هفته گذشته میزبان نمایش‌های متفاوتی شدند.

درمیان ۶نمایش روی صحنه در هفته گذشته ، تئاتر «کلاس‌ اول» به‌کارگردانی مهسا غفوریان با فروشی ۱۰میلیون تومان با اختلاف زیاد از نمایش‌های دیگر در صدر جدول قرار گرفته‌ است. «مردان بی‌سایه» که اقتباسی از نمایش مردگان بی‌کفن‌ودفن نوشته ژان پل سارتر است، با فروشی نزدیک به ۳میلیون تومان، رتبه دوم جدول را به خود اختصاص داده و «خانواده محترم ارکانی» به‌کارگردانی امیر بشیری نیز ۵۰۰ هزار تومان در جایگاه سوم قرار گرفته‌ است.

همچنین نمایش «وداع با اسلحه» به کارگردانی مشترک احمدرضا قوچانی و علی آزادنیا با فروش ۳۰۰ هزار تومان، «سردسیر» به کارگردانی مصطفی ابهری و محمد نقایی با فروش  ۲۵۰ هزار تومان  و «با مسئولیت محدود» به کارگردانی محمد خوش‌خلق با فروش ۱۹۰ هزار تومان در رتبه های بعدی در جدول فروش تئاترهای مشهد در هفته گذشته  قرار دارد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه