برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۷

«کالیپسو» سکوی پرش من بود

یک بازیگر جوان گفت: به نظرم واقعا نمایش «کالیپسو» چه به لحاظ بدنی و چه به لحاظ بیانی و حسی یک سکوی پرش برایم بود.   به گزارش ایسنا، سارا کشمیری در نشست نمایش کالیپسو که در محل این خبرگزاری برگزار شد، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: من به عنوان بازیگر این اثر به […]

«کالیپسو» سکوی پرش من بود

یک بازیگر جوان گفت: به نظرم واقعا نمایش «کالیپسو» چه به لحاظ بدنی و چه به لحاظ بیانی و حسی یک سکوی پرش برایم بود.

 

به گزارش ایسنا، سارا کشمیری در نشست نمایش کالیپسو که در محل این خبرگزاری برگزار شد، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: من به عنوان بازیگر این اثر به جرات می‌توانم بگویم یکی از متفاوت‌ترین کارهایی بوده که در کارنامه هنری‌ام داشته‌ام.

این هنرمند در خصوص نقش خود در این نمایش عنوان کرد: رسیدن به این نقش(قاچاقچی انسان) برایم بسیار سخت بود، چون تجربه زندگی کردنم آن‌قدری نیست که توانسته باشم به کشورهای مختلف سفر کرده باشم و فقط از طریق اخبار و جراید و روزنامه‌ها از اوضاع جهان اطلاعات کسب می‌کردم.

وی ادامه داد: چون رشته تحصیلی من روانشناسی بالینی بوده است و در زمینه‌های اجتماعی، مردم‌ شناسی و فرهنگی تجربه‌های مختلفی داشتم از همین رو حضور در این نمایش برای من دغدغه محسوب می‌شد و رسیدن به نقش قاچاقچی انسان برایم سخت بود ولی به کمک تیم کارگردانی این قضیه برایم ساده شد.

کشمیری تاکید کرد: نمایشنامه این اثر برایمان خیلی مهم بود این که حرف و پیام این نمایشنامه را به اهالی این شهر و هنردوستان برسانیم و به همین دلیل گاهی حتی روزانه ۱۰ ساعت تمرین می‌کردیم.

وی بیان کرد: نمی‌دانم توانسته‌ام آن چیزی که می‌خواستم را به مخاطب این نمایش منتقل کنم یا نه، این را باید مخاطب قضاوت کند اما خودم این نقش را بسیار دوست داشتم و امیدوارم مخاطب بیاید، ببیند و ارتباط برقرار کند.

این بازیگر تئاتر گفت: در این نمایش بازی کردن سخت و تمام حس‌های شش‌گانه ما درگیر است و همه چیز در این نمایش حتی پلک زدن بازیگران متفاوت است تا بتوانیم حرفمان را به مخاطب برسانیم.

در بخش دیگری نشست نمایش کالیپسو علی محمودی بازیگر این نمایش اظهار کرد: فکر می‌کنم برای هر بازیگری مهم باشد که نقشی که می‌خواهد بازی کند چقدر خاص و جدید و دیده نشده باشد.

وی عنوان کرد: در تمرین نمایش دیگری بودم که کارگردان این نمایش آمدند و پیشنهاد دادند تا در نقش اسیدپاش بازی کنم، برایم این نقش جالب بود و خوشحال شدم، به تمرینشان رفتم و گروه را دیدم و افتخار همکاری با این گروه برایم پیش آمد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تازه ترین ها , گفتگو
ارسال دیدگاه

تبلیغات