برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۰

«پیانیستولوژی» پیامی انسان دوستانه دارد

مشهدتئاتر- یک بازیگر تئاتر گفت: «پیانیستولوژی» پیامی انسان دوستانه دارد و ضدجنگ است و مردم این فضا و موضوع را دوست دارند. به گزارش ایسنا مهدی ضیاءچمنی در نشست نمایش «پیانیستولوژی» که در محل این خبرگزاری برگزار شد، اظهار کرد: فضای موسیقایی این نمایش عمیق است و مخاطب را به فکر وامی‌دارد و باعث می‌شود […]

«پیانیستولوژی» پیامی انسان دوستانه دارد

مشهدتئاتر- یک بازیگر تئاتر گفت: «پیانیستولوژی» پیامی انسان دوستانه دارد و ضدجنگ است و مردم این فضا و موضوع را دوست دارند.

به گزارش ایسنا مهدی ضیاءچمنی در نشست نمایش «پیانیستولوژی» که در محل این خبرگزاری برگزار شد، اظهار کرد: فضای موسیقایی این نمایش عمیق است و مخاطب را به فکر وامی‌دارد و باعث می‌شود که او پیگیر شود و حتی در رابطه با موضوع نمایش مطالعه کند.

وی در خصوص نقش خود در نمایش «پیانیستولوژی» عنوان کرد: هرچه نمایش پیش ‌رفت بیشتر با نقشم ارتباط برقرار کردم، «ایوان» را یک مرد جنگی ‌دیدم که از طرفی کاراکتری خشک بود و از طرف دیگر هنرمندی بود که آرمان و آرزوهای خود را داشت.

این بازیگر تئاتر ادامه داد: بخشی از این نمایش موضوع ضدجنگ را مطرح می‌کند که این برای من جذاب بود.

ضیاءچمنی بیان کرد: نمایش موزیکال هیچگاه مورد سلیقه من نبوده اما اعتباری که این گروه برای خودش کسب کرده است باعث ترغیب من برای ایفای نقش در این نمایش شد.

در ادامه این نشست میلاد قنبری که آهنگسازی نمایش «پیانیستولوژی» را برعهده داشته است، گفت: پیچیدگی آهنگسازی این نمایش نسبت به نمایش قبلی این گروه که «یتیم‌خانه فونیکس» نام داشت بیشتر بود.

وی افزود: موضوعی که من را می‌ترساند این بود که این متن با این محتوا چگونه موزیکال شود؟ در این مسیر چالش‌های زیادی داشتیم.

این آهنگساز تصریح کرد: «پیانیستولوژی» موسیقی متنی دارد که اتمسفر نمایش را پیش می‌برد.

قنبری که در این نمایش علاوه بر آهنگسازی، ایفای نقشی را هم برعهده دارد، در این خصوص اظهار کرد: نقش من در این نمایش فانتزی است و برای آن تمرین زیادی نداشتم، برای ایفای نقش بچه‌های گروه کمک زیادی به من کردند و این کار را برای من که تجربه بازی نداشتم آسان کرد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تازه ترین ها , گفتگو
ارسال دیدگاه