برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۷

پوستر اولین جشنواره بین المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی در تالار شهر مشهد رونمایی شد

مشهدتئاتر- پوستر اولین جشنواره بین المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی در تالار شهر مشهد رونمایی شد. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ پوستر اولین جشنواره بین المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی با حضور اعضای شورای شهر مشهد در تالار شهر مشهد رونمایی شد. در این مراسم خانواده محترم منصوریان با به همراه داشتن پوستر […]

پوستر اولین جشنواره بین المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی در تالار شهر مشهد رونمایی شد

مشهدتئاتر- پوستر اولین جشنواره بین المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی در تالار شهر مشهد رونمایی شد.
به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ پوستر اولین جشنواره بین المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی با حضور اعضای شورای شهر مشهد در تالار شهر مشهد رونمایی شد.

در این مراسم خانواده محترم منصوریان با به همراه داشتن پوستر جشنواره و در مسیر ایرانگردی به وسیله دوچرخه، سفیران این جشنواره در ایران خواهند بود.

محمد برومند در حاشیه رونمایی از پوستر جشنواره بین‌المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه شعار این جشنواره بین‌المللی «صلح برای همه» است، خانواده منصوریان به عنوان سفیر این جشنواره برای سفر به استان های مختلف کشور انتخاب شد.

وی ادامه داد: جشنواره بین‌المللی جیگی جیگی، جشنواره‌ای برای کودکان است و خانواده منصوریان به عنوان نماینده خانواده ایرانی و این جشنواره قرار است، جیگی جیگی را به مردم ایران معرفی کنند.

گفتنی است؛ جشنواره بین‌المللی هنرهای نمایشی جیگی جیگی از ۲ تا ۱۰ اردیبهشت ماه برای نخستین‌بار در مشهد برگزار می‌شود.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه