برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۶

«هنگامه ای نابهنگام» به روی صحنه می رود

مشهدتئاتر- نمایش “هنگامه ای نابهنگام ” در مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر به روی صحنه می رود. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ نمایش “هنگامه ای نابهنگام ” به نویسندگی نداثابتی وکارگردانی محمدجوادبرادران خاکسار کاری از گروه تئاتر “پیام” وابسته به انجمن هنرهای نمایشی کاشمر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و […]

«هنگامه ای نابهنگام» به روی صحنه می رود

مشهدتئاتر- نمایش “هنگامه ای نابهنگام ” در مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر به روی صحنه می رود.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ نمایش “هنگامه ای نابهنگام ” به نویسندگی نداثابتی وکارگردانی محمدجوادبرادران خاکسار کاری از گروه تئاتر “پیام” وابسته به انجمن هنرهای نمایشی کاشمر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه پیام نور کاشمر به مدت ۸شب (۲۳الی ۳۰آبانماه۹۵) از ساعت ۱۹درمحل مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر به روی صحنه می رود.

حسین نوری، رییس انجمن هنرهای نمایشی کاشمر  با بیان این خبر گفت: در این نمایش مهدی طاهری، الهام سلیمی، فرشته نجاتی، مینا یعقوبیان، حامد سلیمانیان و مهدی عراق پور به ایفای نقش می پردازند و حسین طاهری، حسین مطهری، جوادسلیمی، ابراهیم غلامی، محمدبقال، فاطمه ایرانی، فاطمه فدوی، فاطمه اطمینان، الهام بهره مند و فاطمه ممدوحی بازی سازان این نمایش هستند.
موسیقی این نمایش برعهده حمید روحانی، فاطمه حسینی، مهدی داوری، مرضیه مولایی و محمدقاسمی می باشد. حمیدکسنوی یزدی سرپرستی گروه را بر عهده دارد.
این نمایش به داستان زندگی وهب از شهدای کربلا می پردازد.

 

ind6666666666666666ex


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تازه ترین ها , شهرستان ها , کاشمر
ارسال دیدگاه

تبلیغات