برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۰

هشت تئاتر را برای جشنواره فجر بدرقه می‌کنیم

مشهدتئاتر- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم پایانی سومین جشنواره تئاتر فجر استانی خراسان رضوی سخن گفت. افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیرمقدم به حاضران در مراسم پایانی سومین جشنواره تئاتر فجر استانی خراسان رضوی گفت: در آستانه برگزاری جشنواره تئاتر […]

هشت تئاتر را برای جشنواره فجر بدرقه می‌کنیم

مشهدتئاتر- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم پایانی سومین جشنواره تئاتر فجر استانی خراسان رضوی سخن گفت.
افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیرمقدم به حاضران در مراسم پایانی سومین جشنواره تئاتر فجر استانی خراسان رضوی گفت: در آستانه برگزاری جشنواره تئاتر فجر هستیم و همه ما می‌دانیم یک رویداد بزرگ و گسترده است و در خدمت همه متولیان هستیم و نشان داده‌اید که به تئاتر خراسان اهمیت داده‌اند و باید از همه شما سپاسگزاری کنم.
امسال سال ارزشمندی برای ماست. سالی که مشهد از طرف ای سسکو به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام انتخاب‌شده است. طبیعتاً فرصت بسیار مغتنمی است که با ارائه هنر ناب اصیل ایرانی و اسلامی، هویت ایرانی را به جهان منتقل کنیم به نظر می‌آید وظیفه و مسئولیت هنرمندان ما در این عرصه سنگین‌تر است. هنرمندانی که امسال با توجه به توانمندی‌های ارزشمندشان در عرصه هنر تئاتر و نمایش امروز افتخارآفرینی کردند و برای اولین بار هشت نمایش را برای جشنواره فجر بدرقه می‌کنیم و امیدواریم با دست‌پر به استان برگردند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تازه ترین ها , جشنواره تئاتر فجر , خبر
ارسال دیدگاه