برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۷:۱۳

نمایش «هملت» در حضور گسترده‌ی مخاطبان، خوانش شد

مشهدتئاتر- خوانش هملت در هشتاد و پنجمین نشست تخصصی شنبه‌های خوانش، با حضور گسترده‌ی مخاطبان روبه‌رو شد.     به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع‌رسانی مشهدتئاتر»، در هشتاد و پنجمین روز از سلسه نشست‌های تخصصی شنبه‌های خوانش، نمایش‌نامه‌ی «هملت» اثر ویلیام شکسپیر، به کارگردانی آرش خیرآبادی و در حضورِ گسترده‌ی مخاطبان، خوانش شد. خوانش هملت، به […]

نمایش «هملت» در حضور گسترده‌ی مخاطبان، خوانش شد

مشهدتئاتر- خوانش هملت در هشتاد و پنجمین نشست تخصصی شنبه‌های خوانش، با حضور گسترده‌ی مخاطبان روبه‌رو شد.

 

 

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع‌رسانی مشهدتئاتر»، در هشتاد و پنجمین روز از سلسه نشست‌های تخصصی شنبه‌های خوانش، نمایش‌نامه‌ی «هملت» اثر ویلیام شکسپیر، به کارگردانی آرش خیرآبادی و در حضورِ گسترده‌ی مخاطبان، خوانش شد.
خوانش هملت، به مدت دو شب دیگر نیز در ساعت ۱۸ روزهای ۲۲ و ۲۳ اسفندماه، و در محل سالن بهار واقع در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) ادامه خواهد داشت.
در پایانِ اجرا، حسین وحدتی، دبیر نشست‌های تخصصی شنبه‌های خوانش، از کمبودِ امکاناتِ مجتمع و محدودیت زمان برای برگزاری جلسه‌ی نقد و بررسی، انتقاد کرد و ابراز امیدواری نمود که در آینده، مسوولان برای حل این معضل، چاره‌ای بیاندیشند.
گفتنی ست، قرار بود جلسه‌ی نقد و بررسی خوانش هملت پس از پایانِ اجرا برگزار شود که به دلیل محدودیتِ زمان در سالن بهار این امکان ایجاد نشد. کارگردان خوانش، آرش خیرآبادی، ضمن تشکر از حضورِ گسترده و پرشور مخاطبان و علاقه‌مندان و استقبال از پیشنهادات و انتقادات، اعلام کرد که تلاش خواهد نمود تا با درخواست از مراجع ذی‌ربط، جلسه‌ی نقد را در ساعتِ دیگری از اجراهای باقی‌مانده برگزار کند.
در این خوانش، فرشاد قاسمی، احسان خزاعی، صادق سفیدباغی، نرگس پناهی، نوشین نوروززاده، بابک علایی، علی محمودی، خلیل برزگر، امیرحسین رحیمی، مهرداد اسماعیلی‌نژاد، رضا اسلامی‌تبار، امیرارسلان طالبی، مسعود ارض‌اقدس، فاطمه بختیاری، علی بشیر، رامین سروری، علی‌رضا قدیری، آتنا تقی‌پور، فاطمه اسماعیل‏زاده، مژگان کریمی، پریناز شیبانی، فهیمه عرفانی، سعید نظریان و علی‌رضا سلطانی به ایفای نقش پرداختند.
دیگر عواملِ فنی این نمایش عبارت‌اند از: موسیقی: محمدحسن نیازی. مشاور کارگردان: مریم بادل‌پور. بازیگردان: وحید ممیزی. مشاور کارگردان: خلیل برزگر.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تازه ترین ها , خبر , شنبه های خوانش
ارسال دیدگاه