برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۱

کارگردان تئاتر در مشهد:

نمایش «دختر یانکی» ژانری کمدی دارد

    کارگردان نمایش «دختر یانکی» این اثر را همراه با ژانر کمدی دانست و گفت: این تئاتر می‌تواند تماشاگر را تا پایان داستان بخنداند. پیام کاویان در گفت‌وگو با فارس در مشهد در خصوص انتخاب نمایشنامه «دختر یانکی» برای کارگردانی این اثر اظهار داشت: قبل از انتخاب این نمایشنامه، به دنبال کارگردانی اثری بودم […]

نمایش «دختر یانکی» ژانری کمدی دارد

 

 

کارگردان نمایش «دختر یانکی» این اثر را همراه با ژانر کمدی دانست و گفت: این تئاتر می‌تواند تماشاگر را تا پایان داستان بخنداند.

پیام کاویان در گفت‌وگو با فارس در مشهد در خصوص انتخاب نمایشنامه «دختر یانکی» برای کارگردانی این اثر اظهار داشت: قبل از انتخاب این نمایشنامه، به دنبال کارگردانی اثری بودم که در فضایی کمدی داستان را روایت کند تا برای تماشاگر لحظات شادی ایجاد شود.

وی نمایش «دختر یانکی» را همراه با ژانر کمدی دانست و گفت: این تئاتر می‌تواند تماشاگر را تا پایان داستان بخنداند.

کارگردان نمایش «دختر یانکی» در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه تفاوت‌های میان کارگردانی نمایش‌های جدی با کمدی در چه نکاتی است؟، ادامه داد: به نظرم، کارگردانی نمایش‌های کمدی سخت‌تر است، چراکه اجرای نمایش کمدی فعالیت روی لبه تیغ بوده، از یک سو اگر فقط خنداندن مردم مد نظر باشد، ممکن است نمایش به سوی لودگی و هجو برود، از سوی دیگر، اگر کارگردان فضای کمدی را نشناسد، ممکن است از فضای کمدی خارج شود.

این نمایش تا ۸ بهمن ماه امسال در پردیس تئاتر مستقل واقع در بلوار وکیل‌آباد، نبش وکیل‌آباد ۴۸، پلاک ۱۰۶۶  ساعت ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه

تبلیغات