برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۳

لغو اجراهای «دوزخی ها» و دکور حاشیه‌ساز

مشهدتئاتر- اجراهای نمایش «دوزخی‌ها» به کارگردانی علی کاظمی به دلیل پرداخت نشدن پول ساخت دکور توسط تهیه‌کننده لغو شد. در حالی که نمایش «دوزخی‌ها» به تهیه‌کنندگی عرفان خالقی و کارگردانی علی کاظمی قرار بود از شب گذشته اجراهایش را در سالن همایش «مشکی» آغاز کند، لغو شدن اجراهای آن اعضای این گروه نمایش و مخاطبانش […]

لغو اجراهای «دوزخی ها» و دکور حاشیه‌ساز

مشهدتئاتر- اجراهای نمایش «دوزخی‌ها» به کارگردانی علی کاظمی به دلیل پرداخت نشدن پول ساخت دکور توسط تهیه‌کننده لغو شد.

در حالی که نمایش «دوزخی‌ها» به تهیه‌کنندگی عرفان خالقی و کارگردانی علی کاظمی قرار بود از شب گذشته اجراهایش را در سالن همایش «مشکی» آغاز کند، لغو شدن اجراهای آن اعضای این گروه نمایش و مخاطبانش را متعجب کرد. این نمایش قرار بود تنها ٣ شب و با دکور و فضای متفاوت روی صحنه برود، اما به دلیل پرداخت نشدن پول ساخت دکور توسط تهیه‌کننده، اجراهای آن به تعویق افتاد.
علی کاظمی، کارگردان این اثر، درباره مشکلات ایجاد‌شده برای این نمایش به شهرآرا می‌گوید: دکور ما هزینه زیادی دارد و قرار بود تهیه‌کننده آن را پرداخت کند اما شب قبل از اجرا با‌خبر شدیم پول دکور پرداخت نشده‌ است و کسانی که قرار بود آن را نصب کنند به دلیل پرداخت نشدن هزینه، دکور را نصب نکرده‌اند. همچنین بعد از این موضوع متوجه شدیم که تهیه‌کننده پول تبلیغات را نیز پرداخت نکرده‌ است.
به گفته کاظمی، خبری از تهیه‌کننده کار نیست و جواب اعضای گروه را نمی‌دهد. این کارگردان تصریح می‌کند: تهیه‌کننده کمترین کاری که می‌توانست انجام دهد دادن یک برگ چک به گروه اجرای دکور بود تا بتوانیم روز گذشته روی صحنه برویم.
کاظمی می‌گوید او و اعضای گروه هم‌اکنون منتظر پاسخی از تهیه‌کننده هستند و اگر ‌جوابی ندهد، به سراغ تهیه‌کننده‌ای دیگر‌ می‌روند تا کارشان روی صحنه برود و زحمت‌هایشان از بین نرود.


برچسب ها :
دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه