برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۱۹

فیلم سعید سهیلی با حضور هنرمندان تئاتر مشهد در مسیر جشنواره ملی فجر

مشهدتئاتر– فیلم «ژن خوک» ساخته سعید سهیلی با حضور برخی از هنرمندان تئاتر مشهد فرم جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرد. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ فیلم «ژن خوک» ساخته سعید سهیلی با حضور برخی از هنرمندان تئاتر مشهد از جمله  احمد مینایی، افشین اخلاقی و مهسا آبیز فرم جشنواره ملی فیلم […]

فیلم سعید سهیلی با حضور هنرمندان تئاتر مشهد در مسیر جشنواره ملی فجر
مشهدتئاتر– فیلم «ژن خوک» ساخته سعید سهیلی با حضور برخی از هنرمندان تئاتر مشهد فرم جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرد.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ فیلم «ژن خوک» ساخته سعید سهیلی با حضور برخی از هنرمندان تئاتر مشهد از جمله  احمد مینایی، افشین اخلاقی و مهسا آبیز فرم جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرد.

سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی «ژن خوک» در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر روزهای پایانی فیلمبرداری این اثر سینمایی را پشت سر می گذاریم و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده تا ۲ هفته دیگر فیلمبرداری این پروژه به پایان می رسد.

به گفته وی، همه لوکیشن های این فیلم سینمایی در تهران انتخاب شده است.

این کارگردان سینما درباره اینکه فیلمش به فجر ملی می رسد یا خیر، بیان کرد: فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرده ایم اما بعید می دانم که این فیلم برای جشنواره آماده شود.

در این پروژه سینمایی بازیگرانی چون هادی حجازی‌فر، سینا مهراد، نازنین بیاتی، صبا سهیلی، قربان نجفی، بهرنگ علوی، علیرضا مهران، شهین تسلیمی، مهدی دانایی مقدم، احمد مینایی، افشین اخلاقی، فرشید نزاکتی، وحید کرمانی، مهسا آبیز با حضورِ الناز حبیبی و هنرمندیِ جمشید هاشم‌پور حضور دارند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه