برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۳

دومین تغییر کلیدی تئاتر در سال جدید

ارمغان بهداروند از مدیریت انجمن هنرهای نمایشی کناره‌گیری کرد

مشهدتئاتر-  ارمغان بهداروند از مدیریت انجمن هنرهای نمایشی کناره‌گیری کرد. در حالی که کم‌تر از یک ماه از انتصاب شهرام کرمی به عنوان مدیرکل هنرهای نمایشی می‌گذرد، ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور از سمت خود کناره‌گیری کرد. پس از تغییر مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی و رفتن مهدی شفیعی انتهای سال گذشته و اعطای […]

ارمغان بهداروند از مدیریت انجمن هنرهای نمایشی کناره‌گیری کرد

مشهدتئاتر-  ارمغان بهداروند از مدیریت انجمن هنرهای نمایشی کناره‌گیری کرد.

در حالی که کم‌تر از یک ماه از انتصاب شهرام کرمی به عنوان مدیرکل هنرهای نمایشی می‌گذرد، ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور از سمت خود کناره‌گیری کرد. پس از تغییر مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی و رفتن مهدی شفیعی انتهای سال گذشته و اعطای این سمت به شهرام کرمی، دومین تغییر مهم تئاتری در دوران معاونت جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اتفاق افتاد.

ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از سمت خود استعفا کرد.

وی در صفحه اینستاگرامی خود نگاشت که این نامه کوتاه است اول به زمزمه این سلام ، امیدوارم تئاتر بیش از همیشه تئاتر باشد و تئاتر بماند و دیگر اینکه زیباتر است جهان به دوست داشتن و دوست داشته شدن! در من دوست داشتن بی حساب تئاتر و اهالی دردمندش ادامه خواهد داشت: پس: خداحافظ

ارمغان بهداروند با مدیریت مهدی شفیعی فعالیت خود را در انجمن هنرهای نمایشی آغاز کرده بود.

ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران درباره خبر استعفای خود، به مهر گفت: طی جلسه ای که با آقای شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی داشتیم، استعفای خود را مطرح کردم و ایشان در ابتدا مخالف بود ولی با اصرار بنده پذیرفت.

وی ادامه داد: قرار بر این شد تا معرفی فرد جدید در انجمن هنرهای نمایشی حضور داشته باشم.

بهداروند اظهار کرد: طبیعی است که دست آقای شهرام کرمی به عنوان مدیرکل جدید هنرهای نمایشی باز باشد تا طبق سیاست هایی که دارد، مدیران خود را انتخاب کند.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران درباره دلایل استعفای خود تأکید کرد: سعی کردیم اتفاقاتی را که از گذشته ادامه داده بودیم به نتیجه و سرانجام برسانیم ولی احساس کردم فضا برای ادامه همکاری فراهم نیست.

این دومین تغییر کلیدی بدنه تئاتر پس از آمدن مجتبی حسینی معاونت اموری هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که حال باید دید شهرام کرمی چه کسی برای جایگزینی وی دراین سمت انتخاب می کند.

بهداروند، متولد ۱۳۵۳ است. او از سال ۷۳ فعالیت حرفه‌ای خود را در عرصه‌های هنری آغاز کرد. در سال ۷۷ به‌عنوان مدیر روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز دعوت به کار شد و در تدوین و برگزاری بسیاری از رویدادهای مهم فرهنگی و هنری همکاری کرد.

در طی این سال‌ها آثار مکتوبی از او منتشر شده که از آن جمله می‌توان به «مخاطب ممنوع»، «به من که رسیدی بپیچ»، «این روزها که می‌گذرد» و «اندیمشک پلاک ۹» اشاره کرد.

همکاری در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری همچون بخش ادبیات نمایشی جایزه ادبی پروین اعتصامی، کنگره ادبی ملکوت، جشنواره تئاتر لاله‌های سرخ، جشنواره فرهنگی دانشجویی، جشنواره امام رضا (ع)، همایش پایتخت پنجره‌ها، جشنواره خلیج‌فارس و… با عناوینی همچون دبیر، داور و عضو هیئت‌علمی، عضویت در هیئت تحریریه و دبیر سرویس ادبی نشریات ادبی و تدریس هنری در مراکز فرهنگی و کانون‌ها، فرهنگسراها، همکاری با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان از جمله فعالیت‌های او محسوب می‌شود.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه