برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۴

عدم حصول «توافق» و نه «اختلاف» مسائل مالی

 مشهدتئاتر- جوابیه گروه نمایش «گوشت قرمز» به درج خبر در سایت «مشهدتئاتر» لازم است یک موضوع و فقط یک موضوع جهت روشن شدن اذهان هنرمندان و هنردوستان به خصوص دست اندرکاران حوزه نمایش شهر عزیزمان ذکر شود ،دلیل اجرا نشدن نمایش گوشت قرمز علیرغم آغاز تبلیغات و بسته شدن قرارداد با مجموعه تئاتر شهر برای […]

عدم حصول «توافق» و نه «اختلاف» مسائل مالی
 مشهدتئاتر- جوابیه گروه نمایش «گوشت قرمز» به درج خبر در سایت «مشهدتئاتر»

لازم است یک موضوع و فقط یک موضوع جهت روشن شدن اذهان هنرمندان و هنردوستان به خصوص دست اندرکاران حوزه نمایش شهر عزیزمان ذکر شود ،دلیل اجرا نشدن نمایش گوشت قرمز علیرغم آغاز تبلیغات و بسته شدن قرارداد با مجموعه تئاتر شهر برای اجرا از تاریخ نوزدهم فروردین ماه در سالن بهار صرفاً و تنها عدم حصول ((توافق)) و نه (( اختلاف)) مسائل مالی و همچنین سفری کاری برای دو بازیگر نمایش که با وجود زمان اندک تا آغاز اجرا و نبود امکان جایگزینی بازیگران شروع اجرا میسر نبود .
استقبال خوب تماشاچیان از پارت اول نمایش در اسفند ماه را سپاسگذاریم و البته بسیار ناراحت از اجرا نشدن این نمایش در فروردین ماه .
از دوستان رسانه ای هم تقاضا میکنم اجر زحمات خود در رونق فرهنگ و هنر را ،با عدم نکته بینی و نداشتن دقت بیشتر در ارائه اخبار ضایع نکنند و موجبات تشویش افکار علاقه مندان این هنر را فراهم نکنند ،که اگر خبر درج شده کاملا صحیح هم باشد دلیلی برای انتشار آن نیست یا اگر هست اخلاق حرفه ای شاید طور دیگری از تنظیم کردن خبر را میطلبد ،که بارها همه ما دیده ایم جا به جا شدن یک کلمه معنا و مفهموم یک خبر را تغییر میدهد.
از مدیریت مجموعه تئاتر شهر و انجمن نمایش هم بابت ارائه سالن برای اجرا و هم توافق سریع برای لغو قرارداد تشکر می کنم. روزگار خوش
آریا کسرایی، تهیه کننده نمایش «گوشت قرمز»

 


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , یادداشت
ارسال دیدگاه