برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۴

«طوفان»؛ پرفروش ترین تئاتر مشهد

مشهدتئاتر-در هفته‌ گذشته تماشاگران مشهدی برای رفتن به سالن تئاتر، انتخاب سختی در پیش داشتند. همین شد که فروش‌های تئاتر با فاصله نسبتا کمی از هم به نمایش درآمدند، با این حال نمایش «طوفان» که اجرای آن در همین هفته شروع شده است، موفق شد در صدر شش نمایش روی صحنه قرار بگیرد. بنا بر […]

«طوفان»؛ پرفروش ترین تئاتر مشهد
مشهدتئاتر-در هفته‌ گذشته تماشاگران مشهدی برای رفتن به سالن تئاتر، انتخاب سختی در پیش داشتند. همین شد که فروش‌های تئاتر با فاصله نسبتا کمی از هم به نمایش درآمدند، با این حال نمایش «طوفان» که اجرای آن در همین هفته شروع شده است، موفق شد در صدر شش نمایش روی صحنه قرار بگیرد.

بنا بر این گزارش؛ نمایش «طوفان» به کارگردانی حامد امانی‌پورقرایی  در پردیس مستقل تئاتر روی صحنه رفت و توانستبا فروش ۴میلیون و ۸۰۰ هزارتومان در راس جدول فروش باشد. در ادامه نمایش «مردان بی‌سایه» به کارگردانی مجتبی رستگار مقدم  با فروش ۴میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و «خانواده محترم اردکانی » به کارگردانی امیر بشیری با فروش ۱میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در رتبه های دوم و سوم فروش تئاتر در مشهد در هفته گذشته قرار دارند.

    همچنین تئاترهای «با مسئولیت محدود» به کارگردانی محمد خوش‌خلق با فروش ۹۰۰ هزار تومان،  «سردسیر» به کارگردانی مصطفی ابهری و محمد نقایی با فروش ۸۰۰ هزار تومان و «اژدهاک» به کارگردانی امیرحسین عبادی با فروش ۴۵۰ هزارتومان در رده های بعدی جدول فروش تئاتر مشهد هستند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه