برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۸

«سفر سندباد به ایران» از مشهد در گناباد به روی صحنه رفت

مشهدتئاتر- در جشن بزرگ میلاد، نمایش کودک و نوجوان سفر سندباد به ایران به نویسندگی و کارگردانی فرشید تمری به روی صحنه رفت. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ «سفر سندباد به ایران» کاری از گروه نمایش لاله در روزهای اول، دوم و سوم دی‌ماه ۱۳۹۵ طی ۴ اجرا در محل سالن کارگران و […]

«سفر سندباد به ایران» از مشهد در گناباد به روی صحنه رفت

مشهدتئاتر- در جشن بزرگ میلاد، نمایش کودک و نوجوان سفر سندباد به ایران به نویسندگی و کارگردانی فرشید تمری به روی صحنه رفت.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ «سفر سندباد به ایران» کاری از گروه نمایش لاله در روزهای اول، دوم و سوم دی‌ماه ۱۳۹۵ طی ۴ اجرا در محل سالن کارگران و سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد برگزار شد.

در این نمایش رضا بیابانی، آرزو شیخی، نیلوفرمیرنژاد، سیدمهدی وحیدی، مهیا قلی نیا، حمیدرضاشجری، فاطمه بختیاری، نیلوفر پناهی، حسام علیزاده، وحید حسن پور، مهدی شمس و حسین رستمیان به ایفای نقش پرداختند. همچنین عبدالرضا افشارزاده (تهیه کننده)، امیرحسین عادلپور (آهنگساز)، صالح کامرانی (طراح صحنه)، نیلوفرمیرنژاد (دستیارکارگردان) را بر عهده داشتند. این مراسم از سوی انجمن هنرهای نمایشی گناباد و موسسه فرهنگی هنری شکوه غدیر با همکاری مدیریت آموزش‌وپرورش گناباد، گرافیک تحریران ، گرافیک باران و تالار باران برگزار شد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تازه ترین ها , خبر , شهرستان ها , گناباد
ارسال دیدگاه