برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۴

سعید سرابی درگذشت زنده یاد شاهرودی را تسلیت گفت

مشهدتئاتر- سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت تئاتر استاد شاهرودی را تسلیت گفت. متن پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به شرح ذیل است: «تاریخ تئاتر خراسان به آن چه می بالد، نور پرفروغ اساتید و بزرگانی است که با شمع وجود خود، […]

سعید سرابی درگذشت زنده یاد شاهرودی را تسلیت گفت

مشهدتئاتر- سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت تئاتر استاد شاهرودی را تسلیت گفت.

متن پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به شرح ذیل است: «تاریخ تئاتر خراسان به آن چه می بالد، نور پرفروغ اساتید و بزرگانی است که با شمع وجود خود، راه آموزش، تربیت و رشد نسل ها را به عشق پیموده اند و اینک در پرتو آن تلألو خالصانه ، نسل های نو به افتخار آن اسلاف خبره، در صحنه می درخشند.

در این مسیر، سالها بهره بردیم از نفس حضور یگانه ی ماندگار نسل اول تئاتر مشهد، استاد محمد شاهرودی که خو ش می نوشت و خوش می افروخت و در نود و اند ِ عمر پربرکتش، تا همین زمان شاگردان خود را از فیض معنوی وجودش سرشار می نمود.

فقدان و عروج پیر طریقت و مرشد کامل تئاتر خراسان، استاد محمد شاهرودی، تأثر ما و جامعه ی هنرمندان نمایش را برانگیخت، لیکن دلهایمان آرام است به این که او خود ازین پس، نقشی جاودانه در عالم بالاست.

مراتب اندوه خود را از رقم خوردن نقش پایانی این استاد گران مایه اعلام داشته و به خانواده ی گرانقدر ایشان و سروران هنرمند و هنر دوست  تسلیت وتعزیت عرض می نماییم.

آرزومندیم تا سکنای او در جوار رحمت حق، با فروزش روزافزون همراه بوده و سیراب لطف و عفو الهی و مشمول توجهات خاص حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) قرار گیرد.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , یادداشت
ارسال دیدگاه