برگزاری کمپین های تبلیغاتی با اینفلوئنسرها در ابتدا باید با هدف گذاری شما آغاز کرد. به منظور اینکه در فضای مجازی به صورت گستره شناخته و دیده شوید و با مخاطبان هدف به صورت دقیق و درست ارتباط برقرار کنید، توصیه می‌کنیم از مشاوره‌های یک آژانس تبلیغاتی بهره ببرید.

ما در «مشهدگیشه» با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و حرفه‌ای، شما را در طراحی استراتژی، تعیین اهداف و اجرای یک کمپین تبلیغاتی اینفلوئنسر مارکتینگ موفق همراهی می‌کنیم تا با شما کمک کنیم که از میزان بودجه و هزینه‌ای که می‌کنید بهترین نتیجه را بگیرید و همچنین با استفاده از اینفلوئنسرهای مطرح، مرتبط و مورد اعتماد نتیجه مطلوب و مد نظرتان را کسب کنید.

مزایای همکاری با ما در اجرای کمپین‌های اینفلوئنسر مارکتینگ
اصولا کار کردن با تیمی باتجربه در حیطه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا در اینستاگرام و به خصوص اجرای کمپن‌های اینفلوئنسر مارکتینگ، می‌تواند خیال شما را از بابت کمپین و درست انجام شدن آن راحت کند.

همکاری با تیم «مشهدگیشه» برای تبلیغات در اینستاگرام می‌تواند برای شما مزایایی داشته باشد که این مزایا به شرح زیر است.

همکاری نزدیک «مشهدگیشه» با بهترین اینفلوئنسرهای ایرانی
«مشهدگیشه» با بهره گیری از تعداد قابل توجهی از اینفلوئنسرهای مطرح و پر بازده در دسته بندی های گوناگون آماده همکاری و ارائه خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ به شما صاحبان کسب و کار می‌باشد.

یکی از مهمترین خدماتی که در بسیاری از کمپین های تبلیغاتی اجرا شده توسط آژانس های تبلیغاتی، فراموش شده و به آن توجهی نمی شود کنترل و تحلیل نتایج حاصل از کمپین های تبلیغاتی است. در این راستا یکی از خدمات متمایز «مشهدگیشه» در مقایسه با رقبا، ارائه خدمات گزارش گیری از مراحل اجرای کمپین و تحلیل نتایج به دست آمده به منظور تحلیل وضعیت و میزان اثرگذاری کمپین تبلیغاتی و همچنین مشخص کردن نقاط ضعف و قوت آن به منظور ارتقای کیفیت کمپین ها و همکاری های آتی می باشد.

تعیین اینفلوئنسر مناسب با نوع فعالیت و مخاطب هدف شما
پس از صحبت درباره هدف مورد انتظار از کمپین، نوبت به شناسایی اینفلوئنسر مناسب کسب و کار شما می‌رسد. مخاطب هدف شما و آن خدمت و کالایی که قرار است معرفی کنید، می‌تواند نقش مهم در انتخاب اینفلوئنسر داشته باشد. در «مشهدگیشه» به شما کمک می‌کنیم که بهترین اینفلوئنسر را برای کمپین تبلیغاتی خود انتخاب کنید.

کنترل و تحلیل نتایج حاصل از کمپین‌های تبلیغاتی
با کمک «مشهدگیشه» می‌توانید علاوه بر اجرای کمپین، خدماتی مهم مانند رصد کردن کمپین را به خوبی و به صورت حرفه‌ای انجام دهید. یکی از مهم‌ترین خدماتی که در بسیاری از کمپین‌های تبلیغاتی اجرا شده توسط آژانس‌های تبلیغاتی، فراموش شده و به آن توجهی نمی‌شود کنترل و تحلیل نتایج حاصل از کمپین‌های تبلیغاتی است.

یکی از خدمات متمایز «مشهدگیشه» در مقایسه با رقبا، ارائه خدمات گزارش گیری از مراحل اجرای کمپین و تحلیل نتایج به دست آمده به منظور تحلیل وضعیت و میزان اثرگذاری کمپین تبلیغاتی و همچنین مشخص کردن نقاط ضعف و قوت آن به منظور ارتقای کیفیت کمپین‌ها و همکاری‌های آتی می‌باشد.

ارائه پیشنهاد درباره میزان بودجه مورد نظر
هزینه تبلیغ اینفلوئنسر با اینفلوئنسرهای مختلف فرق می‌کند و بسته به بازار هدف و همچنین اینفلوئنسری که قصد دارید انتخاب کنید، هزینه‌ی کمپین شما بالا و پایین می‌شود. به همین خاطر می‌توانید از تیم حرفه‌ای ما در مورد بودجه پیشنهادی خود مشورت بگیرید و از میزان هزینه‌ای که قرار است بکنید، بیشترین سود را ببرید.