برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۰

«دپوتات» نمایشی در ژانر کمدی سیاسی است

مشهدتئاتر- یک کارگردان نمایش گفت: «دپوتات»، یک کمدی سیاسی در ارتباط با یک نماینده مجلسی است که انتخاب شده و مردم پیگیر مطالباتشان هستند؛ مطالباتی که قبل از انتخابات به مردم وعده داده بوده و اکنون نمی‌تواند این وعده‌ها را عملی کند. کیوان صباغ در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اجرای نمایش «دپوتات» و موضوع […]

«دپوتات» نمایشی در ژانر کمدی سیاسی است
مشهدتئاتر- یک کارگردان نمایش گفت: «دپوتات»، یک کمدی سیاسی در ارتباط با یک نماینده مجلسی است که انتخاب شده و مردم پیگیر مطالباتشان هستند؛ مطالباتی که قبل از انتخابات به مردم وعده داده بوده و اکنون نمی‌تواند این وعده‌ها را عملی کند.
کیوان صباغ در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اجرای نمایش «دپوتات» و موضوع این نمایش اظهار کرد: این نمایش در ارتباط با یک نماینده مجلسی است که نمی‌تواند وعده‌هایش را عملی کند و دنبال رئیس‌دفتری می‌گردد که بتواند دروغ بگوید و مردم را مجاب و دست‌به‌سر کند و کششی که وجود دارد، سر این است که آن فرد هم مطالبات دارد و باج می‌خواهد تا در نهایت مردم متوجه دروغ‌های این آدم می‌شوند و این افراد را محاکمه می‌کنند.
وی در خصوص شباهت و تفاوت این کار با کارهای قبلی‌اش ادامه داد: شباهت این کار با کارهای دیگر من در ژانر این کار است که کمدی است و تفاوت در این است که «دپوتات» به لحاظ محتوایی از یکی دوکار اخیرم غنی‌تر است.
این کارگردان تئاتر با بیان این‌که این نمایش بر اساس نمایشنامه «به دنبال دروغگو» نوشته دیمیتری پساتهاس است، تصریح کرد: ما ۱۰ بازیگر اصلی و ۲۷ بازیگر فرعی داریم. بازیگران اصلی نسرین مقانلو، امیرکربلایی‌زاده، مرتضی ملتجی، حامد وکیلی، حسن نامجو، منا بارانی، یوسف سلطانی و خودم هستیم.
وی پیرامون استقبال از نمایش «دپوتات» افزود: این نمایش با توجه به ژانری که دارد و با توجه به این‌که بازیگرانی که در کار هستند، بازیگرانی‌اند که یک عده از تهران آمده‌اند و چه آن‌هایی که در مشهدند، پیش‌بینی می‌کنیم که استقبال خوبی باشد.
این کارگردان عنوان کرد: این نمایش به دلیل این‌که برای اولین‌بار است که خارج از مشهد و در هتل ثامن اجرا می‌شود و سالن آنجا هم خیلی خوب و با گنجایش بالا است، ما نیاز به حمایت مردم داریم؛ ضمن این‌که سعی می‌کنیم که تبلیغات گسترده و وسیعی داشته باشیم؛ ولی باز هم نیاز است که مردم تا جایی که امکان دارد، حمایت کنند.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : برگزیده , تازه ترین ها , گفتگو
ارسال دیدگاه