برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۰

دورهمی تئاتری های تربت حیدریه برگزار می شود

مشهدتئاتر- دورهمی تئاتری های تربت حیدریه برگزار می شود. محمد حسن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر افزود : با توجه به سابقه این شهرستان در تئاتر و داشتن هنرمندان پویا و تلاشگر، در جلسه ای با هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی مقرر شد دورهمی هنرمندان سالهای دور و نزدیک تئاتر […]

دورهمی تئاتری های تربت حیدریه برگزار می شود

مشهدتئاتر- دورهمی تئاتری های تربت حیدریه برگزار می شود.

محمد حسن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر افزود : با توجه به سابقه این شهرستان در تئاتر و داشتن هنرمندان پویا و تلاشگر، در جلسه ای با هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی مقرر شد دورهمی هنرمندان سالهای دور و نزدیک تئاتر شهرستان همراه با برگزاری جشن اردیبهشت تئاتر ، روز ۲۲ اردیبهشت همزمان با سالروز ولادت حضرت صاحب العصر و الزمان برگزار گردد.

در این دورهمی ، قسمت هایی از نمایش های اجرا شده از دهه هفتاد تاکنون باز آفرینی خواهد شد.

دکتر تحفه گر ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ، از میهمانان این مراسم سخنرانی خواهد کرد.

همچنین از هنرمندان سالهای دور تئاتر و هنرمندان جوانی که در سالهای اخیر در جشنواره ها حضور داشته و جوایزی کسب کرده اند و از اعضای ستاد برگزاری جشنواره سراسری نمایش های کوتاه زائر و جشنواره نمایش های کوتاه استان خراسان بزرگ تجلیل خواهد شد.

اجرای موسیقی و پخش کلیپ هایی از تلاش هنرمندان تئاتر شهرستان از سال ۹۲ تا ۹۵ از دیگر برنامه های این دورهمی می باشد.

دبیر این دورهمی هادی وکیلی از هنرمندان ارزشمند تئاتر و کارگردان مراسم سیّد محسن هاشمی ، رئیس انجمن هنرهای نمایشی تربت حیدریه می باشند.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , تربت حیدریه , شهرستان ها
ارسال دیدگاه