برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۸

«دنیای خیال» از مشهد به مرحله بازبینی جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی راه یافت

مشهدتئاتر- متن نمایش عروسکی «دنیای خیال» به کارگردانی غلامرضا محمدی از مشهد به مرحله بازبینی بخش «تجربه» هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک انتخاب شد. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ با انتخاب هیات انتخاب متون و طرح‌های بخش «تجربه» این دوره از جشنواره متشکل از مرضیه برومند، بنفشه بدیعی و مهدی حاجیان، […]

«دنیای خیال» از مشهد به مرحله بازبینی جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی راه یافت

مشهدتئاتر- متن نمایش عروسکی «دنیای خیال» به کارگردانی غلامرضا محمدی از مشهد به مرحله بازبینی بخش «تجربه» هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک انتخاب شد.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ با انتخاب هیات انتخاب متون و طرح‌های بخش «تجربه» این دوره از جشنواره متشکل از مرضیه برومند، بنفشه بدیعی و مهدی حاجیان، متن نمایش عروسکی «دنیای خیال» به کارگردانی غلامرضا محمدی از مشهد به مرحله بازبینی بخش «تجربه» هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک انتخ راه یافت.

در این دوره از جشنواره تهران-مبارک برای نخستین بار بخش تجربه (نوآوری و تفاوت) با هدف ارائه نوآوری هنرمندان در زمینه تکنیک های ساخت وبازی دهندگی عروسک و ایده های نو در اجرا برگزار می‌شود.

هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور در تهران برگزار می‌شود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه