برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۵

دغدغه های تئاتر خراسان رضوی در آوانسن پیگیری می شود

مشهدتئاتر-  برنامه زنده اینستاگرامی «آوانسن» با هدف بررسی وضعیت تئاتر خراسان رضوی تولید می شود. عبدالله برجسته یکی از کارگردانان هنری آوانسن در خصوص این برنامه گفت: این برنامه برای اولین بار در کشور بصورت زنده در شبکه های اجتماعی هر هفته شنبه ها از ساعت ۲۲ با محوریت تئاتر خراسان رضوی میزبان مهمانانی مختلف […]

دغدغه های تئاتر خراسان رضوی در آوانسن پیگیری می شود
مشهدتئاتر-  برنامه زنده اینستاگرامی «آوانسن» با هدف بررسی وضعیت تئاتر خراسان رضوی تولید می شود.

عبدالله برجسته یکی از کارگردانان هنری آوانسن در خصوص این برنامه گفت: این برنامه برای اولین بار در کشور بصورت زنده در شبکه های اجتماعی هر هفته شنبه ها از ساعت ۲۲ با محوریت تئاتر خراسان رضوی میزبان مهمانانی مختلف می‌شود و گفت‌وگوهایی تخصصی با اهالی تئاتر استان خواهد داشت.
وی افزود: این برنامه زنده تئاتری با هدف بهبود وضعیت تئاتر استان و تشویق هنرمندان و مسئولین با نگاه به هنر تئاتر و آثار فاخر و هنرمندان این استان تهیه و تولید و هر شنبه از صفحه اینستاگرامی «لایو مشهد» در ساعت ۲۲ پخش می شود.
این بازیگر و کارگردان تئاتر مشهد ادامه داد: برای تهیه این برنامه ترکیبی، آیتم های مختلفی پیش بینی شده است که معرفی سالن های نمایش، گزارش «پشت صحنه نمایش های در حال اجرا»، اخبار «رویدادهای تئاتر هفته»، شوخی با اتفاقات هفته، گزارش های مردمی و گفتگو با اهالی هنر و مسئولین از بخش‌های در نظر گرفته‌شده برای این برنامه است.
برجسته ضمن تاکید بر تلاش تیمی برای ساخت آوانسن از مردم مشهد به خصوص اهالی فرهنگ و هنر برای دیدن این برنامه دعوت کرد.
شایان ذکر است «آوانسن» با اجرای «عبدالله برجسته» و «مرتضی ملتجی» و تهیه کنندگی محمدرضا اسماعیل زاده هر هفته، شنبه ها، ساعت ۲۲ در صفحه اینستاگرامی «livemashhad» پخش می شود و تکرار هر قسمت و بخش‌های مختلف آن یکشنبه‌ها در کانال ‌«آوانسن» ‌منتشر می شود.

 


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه