برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۶

درخشش هنرمندان خراسان بر قله تئاتر ایران

مشهدتئاتر- دکتر سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی موفقیت هنرمندان تئاتر مشهد را در سی و ششمین جشنوراه بین المللی تئاتر فجر را تبریک گفت. متن پیام دکتر  سید سعید سرابی به شرح ذیل است: چندی است آنگاه که مجال رقابت بر صحنه های مختلف نمایش در جای […]

درخشش هنرمندان خراسان بر قله تئاتر ایران

مشهدتئاتر- دکتر سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی موفقیت هنرمندان تئاتر مشهد را در سی و ششمین جشنوراه بین المللی تئاتر فجر را تبریک گفت.

متن پیام دکتر  سید سعید سرابی به شرح ذیل است:

چندی است آنگاه که مجال رقابت بر صحنه های مختلف نمایش در جای جای ایران زمین گستراینده می شود. بی شک حضور اثر بخش و قدرتمند تئاتر پرسابقه خراسان رضوی، جریان ساز و شایان توجه است حضوری که نشان از سر زندگی و پویایی این هنر در این خطه از سرزمینمان دارد.

چرخه پر رونق اجرای نمایش در استـان، جریان جدی آموزش، تولید و اجرای نمایـش که پس از تهـران با هیچ  نقطه ای از کشور قابل قیاس نبوده در کنار حضور ارزشمند پیشکسوتان و گرانقدر دوشادوش جوانان تحصیل کرده که خود نخبگان این رشته هستند،  قامت تئاتر استان خراسان رضوی را استوارتر از همیشه و بالنده ساخته است . که این مهم به جز تلاش و مساعی هنرمندان سخت کوش تئاتر حاصل نمی گردد.

اینجانب برخود فرض می دانم ضمن تشکر از تمامی گروههای شرکت کننده سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر از سراسر استان و بخصوص حضور ارزشمند چهره های پیشکسوت و شاخص نمایش خراسان ، کسب موفقیت چشمگیر گروههای نمایشی در آیین اختتامیه را به همه برگزیدگان صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون ایشان را از درگاه خداوند منان مسالت دارد.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , یادداشت
ارسال دیدگاه