برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۴

درخشش مقتدرانه‌ هنرمندان مستعد و خلاق تئاتر خراسان در جشنواره فجر

مشهدتئاتر- افشین تحفه‌گر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در پیامی درخشش هنرمندان تاتر خراسان  را در  در سی و ششمین جشنواره ی  بین المللی تئاتر فجر تبریک گفت. بار دیگر درخشش ستارگان تئاتر خراسان در زمهریر زمستان، دلهایمان را گرم نمود. نور و گرمایی که به چشم‌داشتش پر […]

درخشش مقتدرانه‌ هنرمندان مستعد و خلاق تئاتر خراسان در جشنواره فجر

مشهدتئاتر- افشین تحفه‌گر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در پیامی درخشش هنرمندان تاتر خراسان  را در  در سی و ششمین جشنواره ی  بین المللی تئاتر فجر تبریک گفت.

بار دیگر درخشش ستارگان تئاتر خراسان در زمهریر زمستان، دلهایمان را گرم نمود. نور و گرمایی که به چشم‌داشتش پر امید بودیم.

در ایام پررونق جلوه‌های رویش هنر استان، به ویژه صحنه‌ی نمایش، نوید توفیقات مقتدرانه‌ی عزیزان،جوانان و هنرمندان مستعد، خلاق و فرهیخته‌ی تئاتر خراسان در سی وششمین جشنواره تئاتر فجر را نیوشیدیم  و بر این فخر به مانند همیشه مباهات نمودیم.

افتخار بالاترین تعداد آثار و گروه نمایشی از خراسان رضوی در این عرصه‌ی رقابتی، همراه شد با فروزش پرتو هنر این افتخارآفرینان تا دگربار بر تثبیت جایگاه بلند مرتبه ی تئاتر استان در صحنه‌ی ملی، نوای سربلندی برآوریم و آنچه مسلم است، قدمت استادی اسلاف خبره‌ی تئاتر خراسان و نفس گرم ایشان بوده که اکنون روزگار خوش نمایش خراسان به همت و تلاش جوانان برومند آن، هر روز رقمی دل نشین می خورد.

اینجانب به تمامی برگزیدگان سرافراز استان در گروه‌های حاضر در سی و ششمین جشنواره بین المللی  تئاتر فجر، ضمن عرض خداقوت و تکریم سعی خستگی ناپذیرشان، صمیمانه‌ترین تبریک و تهنیت خود را به ایشان، جامعه ی تئاتر خراسان رضوی، اساتید، هنرمندان و مخاطبان نمایش تقدیم داشته و از درگاه احدیت استمرار این خاطره سازیهای شیرین را برای تمامی هنرمندان استان آرزو می‌نمایم.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تازه ترین ها , یادداشت
ارسال دیدگاه