برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۹

خدمات هنری قائمی مقدم ماندگار خواهد بود

مشهدتئاتر- مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی به مناسبت درگذشت احمد قائمی مقدم پیام تسلیت صادر کرد. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر» به نقل از روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، در پی درگذشت احمد قائمی مقدم، هنرمند خراسانی در حین اجرای برنامه، مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی پیام تسلیتی صادر کرد. محسن نصرپور در این پیام […]

خدمات هنری قائمی مقدم ماندگار خواهد بود

مشهدتئاتر- مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی به مناسبت درگذشت احمد قائمی مقدم پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر» به نقل از روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، در پی درگذشت احمد قائمی مقدم، هنرمند خراسانی در حین اجرای برنامه، مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی پیام تسلیتی صادر کرد.

محسن نصرپور در این پیام آورده است: خبر درگذشت هنرمند متعهد مرحوم احمد قائمی مقدم موجب تأثر گردید. بی‌شک تلاش و خدمات هنری مرحوم قائمی مقدم ارزشمند و ماندگار خواهد بود. فقدان این هنرمند گرامی را به جامعه هنری و رسانه استان و خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن عزیز سفرکرده علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.»

مرحوم احمد قائمی مقدم از کارگران شرکت تولیدی اوان فولاد چناران و هنرمند تئاتر و مجری توانمند چنارانی بود که در همایش تجلیل از کارگران نمونه چناران و در حین اجرای برنامه بر اثر سکته قلبی به زمین افتاد و درگذشت.

وی که کمتر از ۴۰ سال سن داشت، یکی از هنرمندان فعال تئاتر چناران و مجری برنامه‌های فرهنگی و هنری این شهرستان و نیز بازیگر برنامه‌های طنز سیمای خراسان رضوی بود.


برچسب ها :
دسته بندی : چناران , شهرستان ها
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
 • حمیدرضا عمارلو

  تاریخ : ۱۵ - اردیبهشت - ۱۳۹۵

  مردن… آسودن… سرانجام همین است و بس؟ اگرخواب مرگ دردهای قلب‌مان و هزاران آلام دیگر را که طبیعت در پیکر ما فرو ریخته پایان بخشد، نهایت و سرانجامی است که باید آرزومند آن بود.
  مردن… آسودن… وباز هم آسودن… و شاید در احلام خویش فرو رفتن.
  چه زیبا
  روی صحنه
  آخرین نقشت رو هم عالی بازی کردی احمد عزیز


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

تبلیغات