برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۲

«خاموشی دریا» از مشهد به هند می رود

مشهدتئاتر- نمایش «خاموشی دریا» از مشهد به هند می رود. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ نمایش «خاموشی دریا» به نویسندگی رضا گوران و کارگردانی محمدرضا علوی از مشهد به سیزدهمین جشنواره بین المللی هندوستان به نام بارلی که در شهر بارلی هندوستان برگزار می شود، راه یافت. این جشنواره با حضور کشورهایی چون […]

«خاموشی دریا» از مشهد به هند می رود

مشهدتئاتر- نمایش «خاموشی دریا» از مشهد به هند می رود.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ نمایش «خاموشی دریا» به نویسندگی رضا گوران و کارگردانی محمدرضا علوی از مشهد به سیزدهمین جشنواره بین المللی هندوستان به نام بارلی که در شهر بارلی هندوستان برگزار می شود، راه یافت.

این جشنواره با حضور کشورهایی چون اسلواکی، بلژیک، بنگلادش، هلند، سریلانکا، فرانسه، اتریش، سریلانکا و… از۲۶تا۳۰ ژانویه در شهر بارلی هند برگزار می شود.

در این نمایش محمدرضا علوی، نوشین نوروز زاده و مهدی یاقوتی نیت بازی می کنند و سید رضا لاری(دستیار کارگردان و برنامه ریز)، علی گنجی(دستیار برنامه ریز)، ایدا امامی(منشی صحنه)، دانیال مجتبوی(آهنگساز)، احمدرضا اخوند زاده (طراح پوستر و بروشور و دکور)، گروه هنری پونز (طراح لباس)، مهدی یاقوتی نیت(عکاس)، حسین جواد زاده(ساخت تیزر)، نوشین نوروز زاده(مدیر روابط بین الملل) و محمدجواد عبدی(مشاور تبلیغات رسانه ای) فعالیت می کنند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه