برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۱

«حریر حرم» به جشنواره سراسری آیین‌های نمایشی رضوی راه یافت

«حریر حرم» از تربت حیدریه به هفتمین جشنواره سراسری آیینی نمایشی رضوی راه یافت.«حریر حرم» از تربت حیدریه به هفتمین جشنواره سراسری آیینی نمایشی رضوی راه یافت.‎ به گزارش سایت «انجمن هنرهای نمایشی تربت حیدریه» نمایش آیینی «حریر حرم» به نویسندگی مهدی حسن زاده و کارگردانی محمد حسن زاده از گروه تئاتر تجربه به هفتمین […]

«حریر حرم» به جشنواره سراسری آیین‌های نمایشی رضوی راه یافت

«حریر حرم» از تربت حیدریه به هفتمین جشنواره سراسری آیینی نمایشی رضوی راه یافت.«حریر حرم» از تربت حیدریه به هفتمین جشنواره سراسری آیینی نمایشی رضوی راه یافت.‎

به گزارش سایت «انجمن هنرهای نمایشی تربت حیدریه» نمایش آیینی «حریر حرم» به نویسندگی مهدی حسن زاده و کارگردانی محمد حسن زاده از گروه تئاتر تجربه به هفتمین جشنواره سراسری آیین های نمایشی رضوی راه یافت.

در این نمایش محمد امین صاحب علم، محمود کاردان، مصطفی آهسته، امیر محمد رجب زاده، مهدی محبی، علی اسدی، محمد مصطفوی و عباس تیموری به ایفای نقش می پردازند.

امیر زوار و محمد جهانشیری نوازندگان این نمایش هستند و سیّد محسن هاشمی به عنوان دستیار کارگردان و طراح حرکات موزون در این نمایش فعالیت می کنند.

این پنجمین حضور گروه تئاتر تجربه در این جشنواره است و سال گذشته نمایش آیینی «اتّالو» به عنوان برگزیده این جشنواره به دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان راه پیدا کرد.

گفتنی است هفتمین جشنواره سراسری آیین های نمایشی رضوی از ۲۹ تیر تا ۱ مرداد ماه در یاسوج در استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار خواهد شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تازه ترین ها , خبر , شهرستان ها
ارسال دیدگاه