برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۸

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی در مشهد برگزار می‌شود

مشهدتئاتر– معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی برای اولین‌بار در مشهد مقدس خبر داد. افشین تحفه‌گر با بیان این خبر افزود: این جشنواره پس از یازده دوره برگزاری در استان هرمزگان، امسال در استان خراسان رضوی و […]

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی در مشهد برگزار می‌شود
مشهدتئاتر– معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی برای اولین‌بار در مشهد مقدس خبر داد.

افشین تحفه‌گر با بیان این خبر افزود: این جشنواره پس از یازده دوره برگزاری در استان هرمزگان، امسال در استان خراسان رضوی و شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی اعلام کرد: این جشنواره با اهداف اشاعه و ترویج فرهنگ و سیرۀ اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه حضرت امام رضا(ع)، ترویج برنامه های مذهبی تربیتی و اخلاقی برای گروه سنی کودک و نوجوان، حمایت از برنامه‌سازی فرهنگی هنری برای عموم کودکان و نوجوانان به ویژه کودکان و نوجوانان مناطق محروم، حمایت از فعالین عرصۀ کودک و نوجوان به ویژه هنرمندان حوزۀ آثار مذهبی و گسترش دامنۀ تولید و عرضۀ نمایش‌های دینی و تربیتی در آذر ماه ۱۳۹۷ توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی با همکاری مؤسسۀ آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تازه ترین ها , خبر
ارسال دیدگاه