برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۶

جشنواره تئاتر استانی نفرات برتر خود را شناخت

مشهدتئاتر- بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. به گزارش ایسنا، شامگاه گذشته نتایج بیست و هفتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی در سالن اصلی تئاتر مشهد اعلام شد که این نتایج به شرح زیر است.   در بخش برترین طراح پوستر و بروشور هیات داوران […]

جشنواره تئاتر استانی نفرات برتر خود را شناخت

مشهدتئاتر- بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا، شامگاه گذشته نتایج بیست و هفتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی در سالن اصلی تئاتر مشهد اعلام شد که این نتایج به شرح زیر است.

 

در بخش برترین طراح پوستر و بروشور هیات داوران نیز سروش حیدری را برای طراحی پوستر و بروشور نمایش «قرمز+ یه عالمه سفید» معرفی کردند.

در بخش برترین آهنگساز هیات داوران آرمان پارسیان را برای آهنگسازی نمایش «قرمز+ یه عالمه سفید» معرفی کردند.

هیات داوران بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی، در بخش طراح لباس «محبوبه سلطانی » را برای طراحی لباس نمایش «سورنا» معرفی کردند.

همچنین در بخش بهترین طراحی صحنه هیات داوران بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی، مهسا غفوریان را برای طراحی صحنه نمایش «حذفیات» به عنوان برگزیده معرفی کردند و از کوروش خلیلی‌پور برای طراح صحنه نمایش «گوشت قرمز» تقدیر به عمل آمد.

هیات داوران در بخش بازیگری مرد نیز محمد جهانپا و وحید عباسی را برای بازی در نمایش «سورنا» مشترکا به عنوان رتبه اول معرفی کردند و صدرا یوسفی و رضا حسینی برای بازی در نمایش «گوشت قرمز» مشترکا رتبه دوم را کسب کردند و همچنین احسان دبیر برای بازی در نمایش «سورنا» و مجتبی علیزاده برای بازی در نمایش «آندوگونه» رتبه سوم را مشترکا به دست آوردند.

در بخش بازیگران خردسال نیزبا اهدای لوح تقدیر به شان‌آ ابوبکری و آرتا بندیانی برای بازی در نمایش «گوشت قرمز» تجلیل به عمل آمد.

و با اهدای لوح تقدیر نیز به گروه بازیگران نمایش «صدای سکوت» نیز تقدیر شد.

هیات داوران در بخش برترین بازیگران زن نیز مهسا غفوریان را برای بازی در نمایش «حذفیات» به عنوان رتبه اول، گل‌آرا غفرانی برای بازی در نمایش «حذفیات» و مهسا اکبرپور برای بازی در نمایش «گوشت قرمز» مشترکا رتبه دوم و همچنین میترا بابایی برای بازی در نمایش «شاکو» و سعیده جانقربانیان را برای بازی در نمایش «تخت‌های روان» مشترکا رتبه سوم معرفی کردند.

در بخش نویسندگان نیز هیات داوران مهدی ضیاچمنی را برای نمایش «حذفیات» به عنوان رتبه اول، امین رضایی‌اردانی را برای نمایش «سورنا» به عنوان رتبه دوم و مهسا غفوریان را برای نمایش «گوشت قرمز» به عنوان رتبه سوم معرفی کردند.

همچنین در این جشنواره از شادی غفوریان برای نگارش نمایش «تخت‌های روان» تقدیر به عمل آمد.

هیات داوران نیز در بخش کارگردانی نیز امین رضایی‌اردانی را  برای نمایش «سورنا» به عنوان رتبه اول، مهدی ضیا چمنی را برای نمایش «حذفیات» به عنوان رتبه دوم و احسان عاقل را برای نمایش «صدای سکوت» به عنوان رتبه سوم معرفی کردند.

نمایش‌  «حذفیات» به نویسندگی و کارگردانی مهدی ضیا چمنی و نمایش «سورنا» به نویسندگی و کارگردانی امین رضایی ‌اردانی با انتخاب هیات داوران بیست و هفتمین جشنوراه تئاتر خراسان رضوی، به دبیر خانه سی‌ و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی , گزارش
ارسال دیدگاه

تبلیغات