برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۲

«تو چارسو خبری نیست» از سوم خردادماه در تربت حیدریه روی صحنه می رود

مشهدتئاتر- تئاتر «تو چارسو خبری نیست» بار دیگر با بازیگران جوان دانشگاه دولتی تربت حیدریه می رود.‎ سیّد محسن هاشمی کارگردان این نمایش با اعلام این خبر افزود: این نمایش بار دیگر پس از ۴ سال بروی صحنه می رود که همراه با بازیگران جوان دانشگاه فنی و مهندسی تربت حیدریه اجرا خواهد شد. محمد […]

«تو چارسو خبری نیست» از سوم خردادماه در تربت حیدریه روی صحنه می رود

مشهدتئاتر- تئاتر «تو چارسو خبری نیست» بار دیگر با بازیگران جوان دانشگاه دولتی تربت حیدریه می رود.‎

سیّد محسن هاشمی کارگردان این نمایش با اعلام این خبر افزود: این نمایش بار دیگر پس از ۴ سال بروی صحنه می رود که همراه با بازیگران جوان دانشگاه فنی و مهندسی تربت حیدریه اجرا خواهد شد.

محمد شهریاری، مهدی خاکسار، محمد رضا سبزواری، مصطفی آهسته، یاسر یدی، محمد رضا پشم چی، عرفان پیشداد، عرفان یعقوبی، سجاد عیسایی، فاروق ملودی، سیّد هادی حسینی، مجتبی صمد زاده ، امیرحسین رضایی ، کیمیا مهربان، ثمر وثوقی، شرمین وثوق، ریحانه رسولی پور، فاطمه ایزدی و راضیه صداقت به ایفای نقش می پردازند و یگانه رجبی به عنوان دستیارکارگردان، محمد رضا سبزواری به عنوان طراح صحنه و محمد حسن زاده به عنوان مشاور کارگردان در این نمایش فعالیت می کنند.

وی افزود: این نمایش در سال ۹۳ به کارگردانی محمد حسن زاده در تالار اندیشه به روی صحنه رفت که با استقبال عالی همشهریان مواجه شد و به فروش ۳ میلیون تومان رسید.

او همچنین درباره ساخت نمایش «استوری از دیار باقی ۲» نیز گفت: متن آن نوشته شده و تمرینات آن را از اوایل ماه مبارک رمضان شروع کردیم و امیدواریم تا ماه تیر آن را به سر انجام برسانیم.

نمایش کمدی «تو چارسو خبری نیست» به نویسندگی حسن باستانی و کارگردانی سیّد محسن هاشمی از ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱ به مدت هفت شب به روی صحنه تالار والفجر (پشت باغملی ، گلچین ۲) خواهد رفت.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تازه ترین ها , خبر , شهرستان ها
ارسال دیدگاه