برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۸:۲۲

توسعه زیرساخت های تئاتر در مشهد ضروری است

مشهدتئاتر- منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد گفت: توسعه زیرساخت های تئاتر در شهر مشهد ضروری است. به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی، امیر شهلا در دیدار با جواد اشکذری رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اظهار داشت: توجه به مسائل فرهنگی و علی الخصوص تئاتر از جمله برنامه های منتخبین پنجمین دوره […]

توسعه زیرساخت های تئاتر در مشهد ضروری است

مشهدتئاتر- منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد گفت: توسعه زیرساخت های تئاتر در شهر مشهد ضروری است.

به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی، امیر شهلا در دیدار با جواد اشکذری رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اظهار داشت: توجه به مسائل فرهنگی و علی الخصوص تئاتر از جمله برنامه های منتخبین پنجمین دوره شورای شهر مشهد است.

وی یادآور شد: تئاتر شهر مشهد طی سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و توانسته در رقابت های گوناگونی از جمله جشنوراه فجر عناوین ارزشمندی را کسب کند.

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه باید شرایط مناسبی برای اهالی تئاتر در شهر مشهد فراهم گردد، تصریح کرد: توسعه زیرساخت های تئاتر از جمله رویکردهایی است که پس از استقرار شهردار به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

شهلا یادآور شد: تئاتر خیابانی که به عنوان تئاتر انتقادی شناخته می شود نیز با راه اندازی مکان های مخصوص و حمایت از هنرمندان این عرصه رونق می یابد.

منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد اظهار کرد: برگزاری جلسات با فعالین گروه های نمایشی از جمله برنامه هایی است که باید به صورت منظم برگزار شود.

وی ادامه داد: بهره گیری از دیدگاه های مختلف اهالی تئاتر در خصوص پیشرفت این هنر و حمایت از هنرمندان دنبال می شود.

وی یادآور شد: معتقدیم خود اهالی تئاتر باید برای خودشان تصمیم بگیرند و ما تنها مسوول ایجاد بستری امن و مطمئن برای حضور همه هنرمندان در صحنه های اجرا هستیم.

شهلا تأکیدکرد: همه آن هایی که با شهرداری قهر هستند یا در این سال ها مهجور واقع شده اند هم باید به صحنه بازگردند تا از هویت هنر اصیل و مردمی تأتر این شهر دفاع کنند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تازه ترین ها , گفتگو
ارسال دیدگاه