برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۶

تئاتر مشهد روند رو به رشدی دارد

گپی و گفتی با ندا کوهی، بازیگر مطرح تئاتر مشهد ندا کوهی بازیگر مشهدی تئاتر و سینما که مدتی است به تهران مهاجرت کرده است، در گفت‌و‌گو با شهرآرا در مورد شرایط این‌روزهای تئاتر مشهد گفت: وضعیت تئاتر مشهد در مقایسه با زمانی که من در مشهد بودم بسیار بهتر شده است. الان هرشب می‌توانیم […]

تئاتر مشهد روند رو به رشدی دارد

گپی و گفتی با ندا کوهی، بازیگر مطرح تئاتر مشهد

ندا کوهی بازیگر مشهدی تئاتر و سینما که مدتی است به تهران مهاجرت کرده است، در گفت‌و‌گو با شهرآرا در مورد شرایط این‌روزهای تئاتر مشهد گفت: وضعیت تئاتر مشهد در مقایسه با زمانی که من در مشهد بودم بسیار بهتر شده است. الان هرشب می‌توانیم بین چندتا تئاتر انتخاب کنیم کدام نمایش را ببینیم. گرچه که بازهم این تعداد کم است و باید بیشتر شود.

وی افزود: الان وضعیت بهتر شده است و می‌بینیم تئاترهایی که از مشهد به جشنواره تئاتر راه پیدا می‌کنند، مورد توجه قرار می‌گیرند و بچه‌ها تشویق می‌شوند.

این بازیگر که برای ایام عید سریال “شب عید” به کارگردانی سعید آقاخانی را آماده پخش دارد ،عنوان کرد: من تمام مسائلی که یادگرفتم و تجربه‌ای که پیدا کردم در مشهد بوده است ولی خوب ضرورت کار ما دیده شدن است و خواه‌ناخواه برای این دیده شدن مجبور به مهاجرت به فضای بزرگ‌تری می‌شویم.

کوهی در پایان در مورد علاقه شخصی‌اش به تئاتر گفت: همه افرادی که تئاتر کار می‌کنند عشقشان تئاتر است که توانسته‌اند سال‌ها در آن فعالیت کنند. ما هرچقدر هم که در تلویزیون و سینما فعالیت کنیم،می‌بینیم که باز دلمان برای تئاتر تنگ می‌شود.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , گفتگو
ارسال دیدگاه