برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۳

برگزیدگان بخش تجربه های نو جشنواره تئاتر خراسان رضوی معرفی شدند

مشهدتئاتر- برگزیدگان بخش تجربه های نو در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی معرفی شدند. همچنین در بخش تجربه‌های نو بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی که توسط عباس جانفدا، امیر بشیری و فرشید تمری داوری شده، در بخش طراحی لباس زهرا محسن بیگی برای نمایش «هتل ایران»، در بخش موسیقی گروه موسیقی نمایش […]

برگزیدگان بخش تجربه های نو جشنواره تئاتر خراسان رضوی معرفی شدند

مشهدتئاتر- برگزیدگان بخش تجربه های نو در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی معرفی شدند.

همچنین در بخش تجربه‌های نو بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی که توسط عباس جانفدا، امیر بشیری و فرشید تمری داوری شده، در بخش طراحی لباس زهرا محسن بیگی برای نمایش «هتل ایران»، در بخش موسیقی گروه موسیقی نمایش «هتل ایران»، در بخش طراحی صحنه مسعود صفری برای نمایش «مالی‌ سوئینی» به عنوان برگزیده معرفی شدند.

همچنین در این بخش شیرین محمودی برای بازی در نمایش «اعترافاتی درباره زنان» به عنوان برگزیده معرفی شد و از سارا امیدوار برای بازی در نمایش «مالی سوئینی» تقدیر شد و در بخش بازیگر مرد صادق کابلی برای بازی در نمایش «اعترافاتی درباره زنان» به عنوان برگزیده  معرفی شده و از محمدعلی نیازپور برای بازی در نمایش «هتل ایران» تقدیر شد.

در این بخش از احمدرضا قنادان بازیگر نمایش «جایی دیگر» به عنوان بازیگر نوجوان تقدیر شد و در قسمت نویسندگی به دلیل عدم شرکت نویسندگان بومی، هیات داوران در این بخش انتخابی نداشت و از احسان روحی به خاطر اعتماد به گروه‌های جوان تقدیر کرد.

در قسمت کارگردانی در این بخش نیز مصطفی نصیری و مسعود زرگران برای کارگردانی نمایش «اعترافاتی درباره زنان» برگزیده شدند و از جلال شعبانی برای کارگردانی نمایش «هتل ایران» تقدیر به عمل آمد.

هیات داوران نیز از حامد یزدی و نوشین نوروززاده به خاطر حضور در آثار کارگردانان جوان تقدیر و تشکر کرد.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , جشنواره تئاتر استانی خراسان رضوی , گزارش
ارسال دیدگاه

تبلیغات