برگزیده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۳

برگزاری جشنواره تئاتر میراث‌های ماندگار در خواف

مشهدتئاتر-  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواف ازبرگزاری این جشنواره در سطح شهرستانی با عنوان « تئاتر؛ میراث‌های ماندگار» دراین شهرستان خبرداد. به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ محمود ایوبی امروز، ازبرگزاری این جشنواره در سطح شهرستانی با عنوان « تئاتر؛ میراث‌های ماندگار» در این شهرستان خبر داد و گفت: این جشنواره به […]

برگزاری جشنواره تئاتر میراث‌های ماندگار در خواف

مشهدتئاتر-  سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواف ازبرگزاری این جشنواره در سطح شهرستانی با عنوان « تئاتر؛ میراث‌های ماندگار» دراین شهرستان خبرداد.

به گزارش «پایگاه تخصصی اطلاع رسانی مشهدتئاتر»؛ محمود ایوبی امروز، ازبرگزاری این جشنواره در سطح شهرستانی با عنوان « تئاتر؛ میراث‌های ماندگار» در این شهرستان خبر داد و گفت: این جشنواره به همت و تلاش انجمن هنرهای نمایشی و همکاری کانون بسیج هنرمندان  خواف برگزار می شود.

وی ادامه داد: درنیمه دوم شهریورماه  امسال، گروه‌های نمایشی،  آثار خود را روی صحنه می‌برند و بهترین‌ها توسط هیأت داوران انتخاب و به گروه‌های برتر جوایزی اهدا می‌شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواف اظهار داشت: آثار در بخش‌های صحنه‌ای٬ خیابانی و نمایشنامه‌خوانی با موضوعات فرهنگ رضوی و زیارت٬ شعار امسال «اقتصاد مقاومتی؛ اشتغال و تولید»٬دفاع مقدس٬ فرهنگ عامه و بومی منطقه٬ وحدت٬ استکبارستیزی وموضوعات آزاد است.

ایوبی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جشنواره ارزشمند و اثرگذار، یادآور شد:  آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۱۵ تیر ماه امسال است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همه هنرمندان در بخش‌های خواف از جمله سلامی٬ مرکزی٬ جلگه زوزن و  سنگان دعوت به همکاری و زمان برگزاری این جشنواره را در نیمه دوم شهریورماه امسال اعلام کرد.


برچسب ها :
دسته بندی : تازه ترین ها , خواف , شهرستان ها
ارسال دیدگاه